Novinky emailem
QR kontakt
A-WebSys, spol. s r.o.
Kounicova 966/67a
602 00 Brno

Tel.: 541 144 607
info@awebsys.cz
Řekli o nás
Petr Bartoš – člen představenstva, ředitel Operation:
"Společnost Partners v oblasti IT a SW vývoje vsází v drtivé většině případů na interní zdroje a interní IT, neboť obecná zkušenost s externími firmami je povětšinou přinejlepším průměrná. Se společností A-WebSys nicméně spolupracujeme dlouhodobě, neboť jsme si ověřili, že spolupráce má smysl a A-WebSys je výjimkou z výše uvedené obecné statistiky. Jakkoliv samozřejmě i v této spolupráci dochází občas k nedorozuměním, názorovým střetům a občas i dílčím neúspěchům, přístup A-WebSys je v těchto situacích velmi konstruktivní, A-WebSys se nebojí říct vlastní názor a před svými případnými chybami se neschovává. Pro mě jako člena představenstva celého holdingu Partners je toto naprosto klíčový faktor, neboť se můžu spolehnout, že společně pak můžeme myslet na řešení problému a nikoliv na problém samotný a zatím všechny společné projekty dopadly k naší spokojenosti."
Ing. arch. Petr Vala, jednatel:
"Dovolte mi, abych Vám i týmu Vašich spolupracovníků poděkoval za úspěšnou spolupráci při tvorbě naší webové prezentace a implementaci informačního systému. Oceňuji především osobní přístup a vysokou míru profesionality, které bylo při řešení našich náročných požadavků více než třeba."

Webové aplikace A-WebSys

A-WebSys se specializuje na tvorbu rozsáhlých internetových aplikací a portálů. Jelikož sami provozujeme několik webových serverů, při vývoji uživatelského i administračního rozhraní myslíme především na ty, kteří budou námi vytvořený produkt používat. Díky několikaletým zkušenostem dokážeme pomoci s návrhem aplikačně složitých a rozsáhlých projektů, s jejich údržbou, reklamní podporou i statistickým vyhodnocováním úspěšnosti.

Webové aplikace

Na rozdíl od menších firem  zaměstnává společnost A-WebSys programátory na stálý pracovní poměr, což pro klienta znamená zejména zajištění kontinuity a záruku kvalitně odvedené práce po celou dobu spolupráce.

Společnosti A-WebSys je řešitelem projektu "Management internetových portálů", na který získala v roce 2010 dotaci v rámci operačního programu Podnikání a inovace. Předmětem projektu je vývoj nového softwarového řešení v podobě obecné aplikace pro zadávání, aktualizaci a vyhledání dat postavené na nejnovějších technologiích a vícevrstvé architektuře. Součástí bude rozsáhlé administrační rozhraní pro správu dat na bázi víceúrovňového řízení přístupů.

Loga

Důležitým prvkem bude parametrické vyhledávání s automatickým skloňováním a časováním zadaného řetězce. Zajišťujeme čistě objektově orientované aplikace. Celá aplikace bude řešena primárně pomocí nejnovějších verzí těchto technologií: PHP5 (OOP), MySQL5, Apache2, XHTML či HTML5, CSS3, JavaScript, AJAX.

 • 14. 10. 2014

  Novinka na českém trhu, to je projekt QuickShirt, na kterém jsme se podíleli. Rozsáhlou webovou aplikaci si můžete prohlédnout a vyzkoušet na stránkách www.quickshirt.cz.

 • 22. 9. 2014

  Máme nového kvalifikovaného SEO specialistu, který získal certifikáty Google Adwords Qualified IndividualGoogle Analytics Individual Qualification. Rádi Vám poradíme s internetovým marketingem.

 • 11. 9. 2014

  Vytvořili jsme intranet pro zaměstnance Mezinárodního centra klinického výzkumu Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně. Potřebujete vyvinout dobrý nástroj pro interní komunikaci zaměstnanců? Kontaktujte nás.

 • 9. 9. 2014

  Spustili jsme další rozsáhlou aplikaci, která byla vytvořena pro společnost SUNNY Computer Technology. Katalog v 6 jazykových mutacích je určen především pro velkoodběratele. Prohlédněte si ho na www.sunny-euro.com.

RSS zdroj