Nabíráme

01The One - webové stránky

Značka 01THE ONE se stala průkopníkem v oblasti inovace a stylu již od svého počátku. Společnost je přítomná ve 20 zemích světa s více než 2800 prodejními místy. Cílem je produkovat něco jedinečného a odlišného. Zakladatel společnosti Anton Kraft přišel s myšlenkou vytvořit kolekci hodinek ideálních pro nezávislé lidi.

01The One - webové stránky

SEO

Marketingová podpora binárních hodinek 01The One se z naší strany soustředí především na sociální sítě a vyhledávače, kde kromě optimalizace pro vyhledávání v neplacených výsledcích provádíme i správu online reklamy se zaměřením na výkon.

E-shop

AG style jako výhradní distributor hodinek značky 01The One si nás vybral pro realizaci produktových stránek s e-shopem a následné služby v oblasti internetového marketingu. Značka 01The One je jedním z mezinárodních značek, která má velký potenciál i pro český trh. Binární hodinky zaujmou především stylové jedince, kteří se chtějí odlišit od ostatních. Web je postavený na aplikaci ProEshop s individuální šablonou. Vzorem byl web výrobce, který obsahuje zajímavě řešené prvky, jako je pozadí nebo výpis všech hodinek v jediné stránce. Hlavní strana internetových stránek také není řešena jako běžný e-shop, ale je spíše prezentací značky 01The One, při čemž podtrhuje právě klíčové prvky této značky, a to design a styl.