Nabíráme
Novinky emailem
QR kontakt
A-WebSys, spol. s r.o.
Kounicova 966/67a
602 00 Brno

Tel.: 511 189 711
info@awebsys.cz
Řekli o nás
"Společnost Partners v oblasti IT a SW vývoje vsází v drtivé většině případů na interní zdroje a interní IT, neboť obecná zkušenost s externími firmami je povětšinou přinejlepším průměrná. Se společností A‑WebSys nicméně spolupracujeme dlouhodobě, neboť jsme si ověřili, že spolupráce má smysl a A‑WebSys je výjimkou z výše uvedené obecné statistiky. Jakkoliv samozřejmě i v této spolupráci dochází občas k nedorozuměním, názorovým střetům a občas i dílčím neúspěchům, přístup A‑WebSys je v těchto situacích velmi konstruktivní, A‑WebSys se nebojí říct vlastní názor a před svými případnými chybami se neschovává. Pro mě jako člena představenstva celého holdingu Partners je toto naprosto klíčový faktor, neboť se můžu spolehnout, že společně pak můžeme myslet na řešení problému a nikoliv na problém samotný a zatím všechny společné projekty dopadly k naší spokojenosti."
Petr Bartoš
člen představenstva, ředitel Operation
"Chtěla bych Vám poděkovat za spolupráci, kterou jsme v letošním roce zahájili na základě výběrového řízení na dodavatele naší nové webové prezentace a eshopu. Během krátké doby jste vytvořili nové stránky na základě našich grafických návrhů a zapracovali jste veškeré naše požadavky na funkcionalitu systému, typické pro prodej našeho sortimentu."
Kateřina Hrbáčková
manažer internetového marketingu

C# developer

Jsme brněnská IT společnost se zaměřením na vývoj internetových a intranetových aplikací. Propojujeme svět financí a technologií! #FinTech

Úspěchy rostou s námi, a proto rozšiřujeme náš tým. Na trhu nejsme žádní nováčci a při své práci dbáme na kvalitu a spokojenost našich zákazníků. Díky tomu jsme za uplynulých 14 let zrealizovali řadu významných zakázek. Dlouhodobě spolupracujeme nejen s menšími subjekty, ale hlavně s velkými nadnárodními korporacemi. S některými partnery rozvíjíme jejich interní projekty jako např. e-shop s kvalitními potravinami Sklizeno.cz. Kromě programování internetových a intranetových aplikací poskytujeme řešení i v oblasti internetového marketingu. Stále více projektů realizujeme v perspektivní oblasti tzv. fintech, kde pomáháme finančním institucím digitalizovat jejich agendu.

Pojď do toho s námi!

Jaké výzvy jsme Ti připravili?

Pojď vyvíjet nativní iOS/Android/Windows aplikace v C#! Začleníme Tě do týmu, který bude na platformě Xamarin vytvářet aplikace s potenciálem na celosvětové rozšíření pro klienty z finančního sektoru. Tvá práce bude spočívat v psaní a údržbě kódu, testování a spolupráci s ostatními členy týmu. Seznámíš s vývojem multiplatformních aplikací, kde využiješ svůj dobrý základ v C# a posuneš své dovednosti zase o kus dál. A když Tě přestane bavit vývoj na tomto projektu, můžeš si vybrat z dalších výzev v A-WebSys jako třeba big data, vývoj e-shopu a aplikací pro Sklizeno.cz nebo apek pro fintech klienty.

Jak si Tě představujeme?

 • Máš zkušenosti s vývojem aplikací v C# a v prostředí .NET.
 • Alespoň základně se orientuješ v SQL a relačních databázích.
 • Ovládáš objektově orientované programování.

A pokud se chceš vytáhnout, tak tohle je jistota:

 • Máš zkušenosti s integrací webových služeb, pracoval/a jsi se SOAP, REST, JSON a XML.
 • Už něco víš o platformě Xamarin.
 • Máš zkušenosti s vývojem mobilních aplikací pro Android a iOS.

Čím Tě chceme zaujmout?

 • Přihoď Xamarin a vývoj multiplatforních appek mezi své vývojářské dovednosti!
 • Vytvoříme Ti podmínky, aby se Ti pracovalo co nejlépe, uvítáme Tvé nápady a dáme Ti prostor vzdělávat se – chceme, abys u nás spolu s vývojem aplikací profesně posouval/a i sebe.
 • Tvoje práce bude mít přímý vliv na kvalitu výstupu, který odvádíme, naši zákazníci to poznají a ocení.
 • Nelibujeme si v byrokracii, důležitá je pro nás pohodová atmosféra.
 • Práce na zkrácený úvazek, částečný home office, flexi pracovní doba nebo práce 4 dny v týdnu? Je to na domluvě.
 • Taťkové a mamky vítáni! Rodiče u nás zaplují stejně hladce jako ti, kteří jsou baby-free.
 • Dostaneš férovou odměnu, která bude odrážet Tvé zkušenosti a výsledky, preferujeme HPP a dáme Ti rovnou smlouvu na neurčito.
 • Víme, že dobré výkony je potřeba ocenit, proto Tvoji mzdu budeme průběžně navyšovat.
 • A na konec pár drobností, co potěší: nekonečný šálek kávy, dovolená navíc, sick days, stravenky, společné akce (mrkni na náš facebook!) a další.

Zní to dobře? Chceš se potkat osobně nebo máš upřesňující dotaz? Pojď do toho a dej nám o sobě vědět: jobs@awebsys.cz. Pošli svoje CVčko nebo odkaz na LinkedIn profil - odpovíme každému. Žádné nekonečné pohovory - u nás je cesta k lidem, se kterými si normálně popovídáš o tom, co umíš, krátká.

Nesplňuješ některý z požadavků? Nevadí. V našich představách jsme se rozjeli, ale nehledáme supermuže ani superženu - pokud na sobě chceš pracovat, rádi Ti dáme příležitost.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti A-WebSys, spol. s r. o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, za účelem náboru a výběru na volnou pracovní pozici. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

 • 26. 9. 2017

  Náš kolega markeťák Petr úspěšně složil náročnou zkoušku a stal se certifikovaným specialistou na správu kampaní pro Heuréku. Provozujete e-shop? Pomůžeme vám z Heuréky vytěžit maximum. 

 • 14. 8. 2017

  Pro předního výrobce střešních oken VELUX jsme v rámci marketingové podpory vytvořili iframe modul „pexeso“, který zábavnou formou uživateli nabídl možnost získat slevu na stínící produkty. 

 • 10. 8. 2017

  Špička v řešeních pro datová centra CONTEG má od nás nový e-shop pro B2B zákazníky: www.e-conteg.cz.

 • 25. 7. 2017

  Spustili jsme na míru ušitou webovou prezentaci největšího výrobce autobusů v České republice Iveco Czech Republic, a. s. http://www.ivecocr.cz

RSS zdroj