Nabíráme

Conteg konfigurátory

Pro českou společnost Conteg, spol. s r. o., která patří k předním výrobcům rozvaděčů a systémových řešení pro datová centra, jsme vyvinuli super konfigurátor. Jde o systém, jenž obsahuje několik programů, které nejen usnadní a zrychlí definici výrobku, ale i přípravu jednotlivých výrobních procesů.

Conteg konfigurátory

Jelikož se jedná o velmi propracovaný systém, nechybí u konfigurátoru Conteg ani možnost výpočtu technických parametrů chladících jednotek a výpočet chlazení pro venkovní skříně. Všechny procesy, které si zde uživatel nadefinuje, nejsou navíc nijak složité a mají jasnou logiku. 

Jsme rádi, že jsme mohli pracovat na tomto projektu a věříme, že dodané řešení bude přínosné nejen pro společnost Conteg, ale i pro její zákazníky.   

Prostřednictvím tohoto konfigurátoru si zákazník může produkt sestavit na základě různých parametrů, dále si může nadefinovat výrobek přímo na míru a v neposlední řadě se mu nabízí možnost nakonfigurování vzhledu datového centra dle vlastní potřeby.

Proces sestavení výrobku je zcela srozumitelný a uživatel je po celou dobu provázen jednotlivými kroky, které na sebe logicky navazují. Prostřednictvím vizuálního editoru si může nadefinovat jak vzhled venkovních skříní a rozvaděčů, včetně jejich výřezů otvorů, tak i případně jejich rozložení v serverovně. Výstupem konfigurace produktu na míru je pak vytvoření poptávky a možnost jejího odeslání emailem. Dále se uživateli zobrazí jako výstup pdf. či XLSX soubor, který si může stáhnout. Pokud si návštěvník nadefinuje pomocí editoru i rozložení sestavy rozvaděčů v serverovně, bude mít k dispozici pdf, kde je místnost rozvržena ve visio formátu.