Nabíráme

Decoland redesign

V rámci dlouhodobé spolupráce nás společnost Decoland oslovila, abychom vytvořili kompletní redesign celého webu.

Decoland redesign

Sortiment a reference

Tyto podsekce prezentují sortiment a realizované interiéry z Decolandu. Obě stránky využívají layout s použitím velkých fotografií a obsahují pestré fotogalerie. Celý web je doplněn přes administraci WebAdmin, jejíž součástí jsou nejrůznější widgety, systém revizí, File Manager a další technické zajímavosti. Správce si tak upravuje veškerý obsah dle vlastní potřeby.

Těší nás svěřená důvěra i dlouhodobá spolupráce s významnou firmou působící v sektoru moderního interiéru a luxusního designu. Věříme, že nás čekají další společné projekty.

Webdesign pro moderní interiérové studio Decoland, které se specializuje na profesionální vizualizace a kompletní realizace rezidenčních interiérů, obnášel přípravu náhledů vstupní strany, stránky kategorií sortimentu i referencí a obecné podstránky. Web je postaven na redakčním systému WebAdmin.cz, jenž byl doplněn o speciální moduly sortimentu, které generují kompletní nabídku firmy.

Hlavní strana

Vstupní strana webu využívá na svém pozadí celoformátové fotografie. Celý sortiment produktů od renomovaných značek si můžete prohlédnout v bohatých fotogaleriích, které jsou vkládány prostřednictvím funkce drag & drop, jež umožňuje velmi snadnou manipulaci s obrázky. Správce webu má díky této funkci možnost jednoduše doplňovat nové fotografie designového nábytku a doplňků.

Další reference: