Nabíráme

DUIS s.r.o. - webové stránky

Jeden z menších projektů, který se týkal redesignu webových stránek společnosti Duis s.r.o., specializující se již 19 let na návrhy řešení v oblasti problematiky stokových sítí.

DUIS s.r.o. - webové stránky

Přesvědčte se sami. Vzhled i zpracování webových stránek si můžete prohlédnout v naší prezentaci. Líbí se vám proměna webu? Pokud potřebujete snadnější cestu k čisté vodě, obraťte se na odborníky z Duis, jestli však hledáte profíky, kteří vám nebo vaší firmě usnadní cestu na internetu, obraťte se na A-WebSys.

Jak se postupem času opotřebovávají kanalizační sítě či čistírny odpadních vod, tak zastarávají i webové stránky. Podobně tomu bylo i u  firmy Duis, kde její webová prezentace vyžadovala novou koncepci. Po vyhodnocení problému došli specialisté na projektové služby ke shodě a na základě doporučení oslovili A-WebSys. Cílem projektu bylo dodat šmrnc celkovému designu  webové prezentace.

Pečlivě jsme analyzovali potřeby klienta a vytvořili grafický návrh webu, který jsme postavili na našem dvojjazyčném redakčním systému. Vzdušný design, jednoduché řešení a jasné členění stránek upoutá každého návštěvníka.