Nabíráme

E-shop na míru pro Bamboolik s. r. o.

Nový e-shop integruje komplexní systém zákaznických skupin a slev a je napojen na účetní systém Pohoda, což výrazně zjednodušuje celý proces administrace. Jedná se o upravený ProEshop dle přání klienta.

E-shop na míru pro Bamboolik s. r. o.

Upravili jsme naši platformu ProEshop dle přání klienta tak, že kromě implementace zmíněného systému je i napojen na účetní systém Pohoda. Výrazně tak zjednodušuje celý proces administrace. Dále jsme rozšířili eshop Bamboolika o řadu funkcí, díky nimž je konkurenceschopnější. Při programování těchto funkcí jsme vycházeli ze specifických požadavků zákazníka.

Společnost Bamboolik zažívá boom a expanduje na zahraniční trhy, proto je e-shop přizpůsoben pro vícejazyčnou mutaci. Kromě české verze se připravuje i anglická, německá a slovenská.

Cíl projektu: vytvořit efektivní prodejní kanál (e-shop), který pojme komplexní systém cenotvorby, komunikace, prezentace produktů, administrace a další.

Bamboolik má propracovaný systém zákaznických skupin a slev, který vychází z věrnostních tarifů. Zjednodušeně lze říci, že přihlášený uživatel může nakoupit výhodněji. Pouhou registrací to však nekončí, protože Bamboolik neháže všechny do jednoho pytle. Zákazníci jsou rozřazeni podle kritérií do skupin, díky kterým dosáhnou na různé úrovně cenových nabídek. Toto rozdělení správci e-shopu usnadňuje cílení speciálních nabídek, stimulaci nákupního chování zákazníků a aktivity obchodních partnerů.