Nabíráme
Novinky emailem
QR kontakt
A-WebSys, spol. s r.o.
Kounicova 966/67a
602 00 Brno

Tel.: 511 189 711
info@awebsys.cz
Řekli o nás
"Chtěla bych Vám poděkovat za spolupráci, kterou jsme v letošním roce zahájili na základě výběrového řízení na dodavatele naší nové webové prezentace a eshopu. Během krátké doby jste vytvořili nové stránky na základě našich grafických návrhů a zapracovali jste veškeré naše požadavky na funkcionalitu systému, typické pro prodej našeho sortimentu."
Kateřina Hrbáčková
manažer internetového marketingu
"Dovolte mi, abych Vám i týmu Vašich spolupracovníků poděkoval za úspěšnou spolupráci při tvorbě naší webové prezentace a implementaci informačního systému. Oceňuji především osobní přístup a vysokou míru profesionality, které bylo při řešení našich náročných požadavků více než třeba."
Ing. arch. Petr Vala
jednatel

Projekty realizované za podpory EU

 

Název projektu: Cloudový aplikační framework Vanilla

Registrační číslo projektu: CZ.01.4.04/0.0/0.0/15_005/0002094

Cílem projektu je vývoj nového softwarového řešení „Vanilla3" pro získávání, ukládání a analýzu dat postavené na nejnovějších technologiích a vícevrstvé architektuře. Softwarové řešení bude zaměřeno na práci s tzv. „big data". V rámci projektu bude vytvořeno inovativní SW řešení sloužící jako základ vývoje středně až více složitých internetových, intranetových a mobilních aplikací založených na cloudových službách. Projekt je realizován za finanční podpory EU.

 

Název projektu: Cross-sellingový SW nástroj

Registrační číslo projektu: CZ.01.4.04/0.0/0.0/16_076/0009530

SW na podporu prodeje produktů s cílením na finanční sektor. Cílem SW je pomocí analýzy potřeb poskytnout pracovníkům bank a pojišťoven podporu pro optimální konstrukci nabízených produktů. Projekt je realizován za finanční podpory EU.

 

 

logo EU


 • 15. 1. 2018

  V našich projektech a personální agendě se připravujeme se nový právní rámec ochrany osobních údajů dle nařízení GDPR  - v účinnost vstupuje 25. 5. 2018.

 • 25. 11. 2017

  Největší ryze česká personální agentura ACjobs má od nás nový web – pod pokličkou se skrývá i několik vychytaných funkcionalit. Přečtěte si o nich v našich referencích.

 • 26. 9. 2017

  Náš kolega markeťák Petr úspěšně složil náročnou zkoušku a stal se certifikovaným specialistou na správu kampaní pro Heuréku. Provozujete e-shop? Pomůžeme vám z Heuréky vytěžit maximum. 

 • 14. 8. 2017

  Pro předního výrobce střešních oken VELUX jsme v rámci marketingové podpory vytvořili iframe modul „pexeso“, který zábavnou formou uživateli nabídl možnost získat slevu na stínící produkty. 

RSS zdroj