Nabíráme

Tvorba webu - FlowNBA.com

Pro společnost INVEA-TECH a.s., která se specializuje na zajišťování komplexních síťových řešení pro sítě od 10 Mbps do 100 Gbps, jsme navrhli a vyvinuli rozsáhlou webovou aplikaci. Ve spolupráci se zadavatelem jsme připravili strukturu webového portálu, primárně určeného pro zahraniční trh, a následně jsme navrhli kompletní design celé web aplikace.

Tvorba webu - FlowNBA.com

Platební brána pro platby do celého světa

V neposlední řadě byl systém napojen na platební bránu GP webpay, jež umožňuje online platbu kartou, včetně integrace opakovaných plateb dle termínu nastavených u jednotlivých objednávek.

Moderní technologie od A-WebSys

Web byl nakódován v HTML5 a využívá technologie jako je Sencha Ext JS, jQuery či fonty z Google fonts. Celý systém je postavený na Vanilla2 frameworku, který byl námi vytvořen a využíváme jej na malé i rozsáhlé aplikace. Základem aplikace je moderní fullscreen javascript administrace.

Tento náročný a rozsáhlý projekt byl úspěšně dokončen a spuštěn do reálného provozu. Jeho výsledek si můžete prohlédnout na stránce www.flownba.com. Na závěr je nutné podotknout, že celá aplikace je připravena v angličtině.

Ceníme si

Jsme rádi, že jsme mohli pracovat na významném projektu společnosti INVEA-TECH a.s., a věříme, že dodané řešení jí přinese mnoho spokojených zákazníků.

Webová aplikace byla postavena na základech redakčního systému WebAdmin, který je řešen na platformě Vanilla2. Jelikož se jedná o rozsáhlou aplikaci, součástí systému je více jak desítka modulů, mezi kterými najdete i tradiční novinky, fotogalerii nebo systém pro Newslettery. Aplikace obsahuje také moduly na míru, například evidenci jednotlivých virtuálních zařízení ke stažení a kompletní modul Orders, který slouží na vyřízení objednávek virtuálních zařízení.

Verze sem, verze tam

Většina modulů, jako jsou články, knowledgebase, blog i novinky, je napojena na verzovací systém Revision, který je také součástí WebAdminu. Jedná se o revize jednotlivých obsahů vypisujících se postupně tak, jak byly zveřejněny. Administrátor systému má tedy možnost, vracet se k předchozím verzím zveřejněných dat.

Veřejná i privátní zóna

Přesně to umožní modul s víceúrovňovým uživatelským rozhraním, díky němuž zde vzniklo několik zón, včetně privátní sekce pro registrované uživatele a partnery portálu flowNBA.com. V této části si uživatelé vyřizují jednotlivé objednávky, vidí jejich historii a mají přístup k dokumentům. Součásti zóny je i tiketovací systém pro řešení požadavků uživatelů, diskusní fórum a znalostní databáze.