Nabíráme

Tvorba Intranetu JENA-nábytek

Společnost JENA-nábytek nás oslovila s požadavkem na vlastní intranetovou aplikaci. Primárním úkolem této aplikace je, aby se zaměstnanci dozvěděli všechny potřebné informace na jednom místě.

Tvorba Intranetu JENA-nábytek

A-WebSys provedl instalaci webového serveru na platformě UNIX a vývoj celé webové aplikace. Pro účely vývoje a testování jsme umístili server do naší serverovny, odkud běží i další naše projekty. Server se s finální podobou webové aplikace intranetu přesune do centrály JENA-nábytku.

Ceníme si, že jsme pro tohoto klienta mohli zajistit další projekt, a doufáme, že intranet bude dobře sloužit i všem zaměstnancům, kteří s ním pracují.

Na základě poměrně rozsáhlého zadání vznikla ze strany A-WebSys podrobná specifikace. Intranet zajišťuje několik uživatelských úrovní, systém pro zadávání denních úkolů, sdílení informací i dokumentů, včetně hromadného stahování.

V rámci realizace byl i požadavek na zajištění webserveru čistě pro potřeby Intranetu. JENA-nábytek dodal vlastní hardware v podobě 2U stroje, který byla radost instalovat.