Nabíráme

Katalog produktů společnosti 4X, a.s.

V rámci spolupráce se společností 4X, a.s. jsme implementovali grafický design katalogu produktů do e-commerce systému ProEshop, který je vyvíjen naší společností. Projekt s názvem 4xrack disponuje řadou rozšíření, mezi které patří i napojení na MS Navision.

Katalog produktů společnosti 4X, a.s.

Kromě úprav projektu na míru a obstarání celého procesu implementace jsou předpokládány další inovace, které umožňuje využívání funkcí integrovaných v ProEshopu.

Ptáte se proč 4Xrack? 4X zdůrazňuje 4 hodnoty, na kterých si společnost zakládá:

  • Xtremely fast delivery
  • Xcellent product quality
  • Xperienced team
  • Xpand your business

Společnost 4X, a.s. patří k předním výrobcům rozvaděčů a systémových řešení pro datová centra ve střední Evropě.

Projekt 4xrack od společnosti 4X, a.s. lze zjednodušeně popsat jako katalog produktů na vybraný sortiment zboží, přesto se za ním skrývá mnohem více. Předpokládá se budoucí rozšíření o objednávkový systém, který umožní plnohodnotné využívání vlastností a nástrojů e-commerce systému ProEshop.

V první fázi vývoje byl sestaven návrh grafického designu a upraven "na míru" tak, aby umožňoval zákazníkům jednoduchou a rychlou orientaci na webu a současně vyhovoval účelu a požadavkům klienta. Následoval převod grafických podkladů do HTML šablony a přípravy na integraci vybraných rozšíření, z nichž za zmínku stojí především napojení na MS Navision a synchronizace dat.