Nabíráme

Microsite 21 splátek zpátky

Společnost Home Credit a. s. patří k předním poskytovatelům spotřebitelského financování v České republice. V současnosti nabízí novou službu s názvem "21 splátek zpátky", pro kterou jsme vytvořili nové mikrostránky.

Microsite 21 splátek zpátky

Specializovaný web je sice jednoduchý, ale návštěvník zde najde vše, co potřebuje, a dobře se mu na stránkách orientuje. Navíc jsou mikrostránky i vhodným nástrojem pro SEO optimalizaci.

Proč A-WebSys?

Jsme rádi, že jsme byli osloveni, abychom vyrobili microsite pro společnost Home Credit a věříme, že dodané řešení splnilo očekávání našeho klienta.

 

Máme zkušenosti jak s tvorbou mikrostránek, tak i s vývojem rozsáhlejších projektů. Pokud potřebujete originální mikrostránky pro váš produkt či službu, obraťte se na nás.

Nejprve jsme navrhli grafickou podobu stránek a po odsouhlasení návrhu jsme vše nakódovali. Mikrostránky www.21splatekzpatky.cz byly postaveny (dnes již společnost Home Credit neprovozuje) na našem systému Vanilla2. Jejich součástí je i kontaktní formulář, který je napojen na API tak, aby se data odesílala přímo do společnosti Home Credit.

 

Proč mikrostránky?

 

Jedná se o ideální nástroj určený k propagaci nového projektu, služby či produktu. Díky úzké profilaci zde můžete informovat své klienty pouze o daném produktu.