Nabíráme

Microsite Autoúvěr bez háčků

Dalším projektem, který již dospěl do cíle a my se s vámi o něj můžeme podělit, jsou mikrostránky pro společnost Home Credit a. s., jež patří k předním poskytovatelům spotřebitelského financování v České republice.

Microsite Autoúvěr bez háčků

Dále zde najdete modul blog, kde jsou zveřejňovány důležité informace týkající se úvěru, nákupu a financování auta, a v neposlední řadě je samozřejmým prvkem mikrostránek i kontaktní formulář.

 

Těší nás svěřená důvěra i spolupráce se společností Home Credit a. s. a věříme, že dodané řešení uspokojí potřeby jak našeho klienta, tak návštěvníků webu. Na nový projekt se můžete podívat na www.autouverbezhacku.cz.

Cílem projektu „Autoúvěr bez háčků“ bylo vytvořit mikrostránky, které návštěvníkům a potenciálním klientům společnosti Home Credit usnadní koupi ojetého vozu u spolehlivého prodejce. Nejprve jsme navrhli grafickou podobu projektu a po schválení návrhu jsme vše nakódovali. Jedná se o jednoduchou webovou prezentaci, která je postavena na našem systému WebAdmin.

Součástí mikrostránek je i několik modulů. Jedním z nich je vyhledávání konkrétního prodejce podle jména či místa nebo prostřednictvím mapy ověřených prodejců, která je napojena přímo na Home Credit.

Další reference: