Nabíráme

Microsite pro konferenci

V rámci dlouhodobé spolupráce se společností Conteg (přední výrobce IT a průmyslových rozvaděčů i systémových řešení pro datová centra v Evropě a Středním Východě) jsme realizovali reprezentativní microsite pro konferenci. Hlavním partnerem konferece se stal Conteg spolu s Komerční Bankou.

Microsite pro konferenci

Podle požadavků klienta se jedná o statickou prezentaci (tzn. obsah není určen k další editaci) s rozdělením informací do několika sekcí v předpokládáném rozsahu: O semináři, Program, Místo konání, Přihláška/registrace. Výhodou statické prezentace je její přehlednost, jednoduchost a rychlost načítání obsahu.

Funkce registrace/přihláška je řešena formou jednoduchého registračního formuláře, který po vyplnění generuje záznamy, zasílá je na emailový kontakt a ukládá k dalšímu použití.

Celý projekt byl zhotoven a předán během několika pracovních dnů od zadání tak, abychom vyhověli požadovaným termínům. Věříme, že jak zadavatel, tak zejména účastníci konference budou spokojeni.

Cílem projektu bylo vytvořit ve velmi krátkém čase reprezentativní microsite ke konferenci na téma "Moderní datová centra".

Zadavatelem projektu je jeden z hlavních partnerů konference - Conteg. Při tvorbě microsite jsme vycházeli ze samotného zaměření konference na téma "datová a cloud centra" a podkladů, které nám dodal zadavatel. Tím je obsah prezentace a také grafický design, takže jsme se mohli plně věnovat naprogramování funkční microsite. Vlastními grafickými úpravami jsme se zabývali v minimální míře.

Projekt byl realizován ve třech fázích:

  • převod grafického podkladu do HTML šablony,
  • implementace dodaného obsahu,
  • "jednoduché" řešení pro odesílání registračního formuláře.