Nabíráme

Redesign stránek MobileUnlocked.com

Webdesign je naší silnou stránkou a partneři projektu to dobře vědí. Svěřili nám kompletní redesign a aktualizaci jejich webových stránek. Jsou tak mnohem jednodušší, přehlednější a bezpečnější.

Redesign stránek MobileUnlocked.com

Kromě toho, že projekt MobileUnlocked získal "nový kabát" ve full responsive designu, byl od samého počátku redesignu kladen velký důraz i na optimalizaci pro mobilní zařízení.

Kompletní technickou podporu projektu včetně řešení hotfixů a nových požadavků na implementaci nových funkcí zajišťujeme od roku 2014.

Webové stránky jsou jedním z nástrojů online marketingu, proto je nezbytné zajistit jednoduchý a co nejintuitivnější pohyb uživatelů na webu. Vznikl tak požadavek na redesign a optimalizaci objednávkového procesu.

Aby nový web co nejvíce odpovídal potřebám zákazníka, předcházela samotnému redesignu podrobná analýza chování uživatelů na webu. Vyhodnocování probíhalo přes nejmodernější sofistikované analytické nástroje, které využívají přední světové projekty, jako např. eBay nebo Cisco. 

Výsledky analýzy se staly podkladem pro návrh webového rozhraní, které návštěvníkům zjednoduší orientaci na webových stránkách a současně umožní implementaci nového řešení objednávkového procesu.