Nabíráme

Mobilní aplikace pro Partners

Společnost Partners Financial Services, a.s. patří v České republice k významným poskytovatelům finančního poradenství. Těší nás, že díky dlouhodobé spolupráci jsme pro ni mohli vytvořit mobilní aplikaci, která je určena nejen poradcům této společnosti, ale i potenciálním klientům.Mobilní aplikace pro Partners

 Patříte-li mezi poradce Partners, aplikace Vám nabídne mnohem víc. Prostřednictvím ní je možné skenovat čárové kódy, fotit smlouvy, jež potřebujete odeslat aj. Najdete zde i vybrané informace z interních systémů, včetně možnosti vyhledávání. Dále Vám aplikace zobrazí informace o struktuře firmy a jednotlivých zaměstnancích. V neposlední řadě nabídne i aktuality z centrály a případně další užitečné funkcionality.

 Těší nás svěřená důvěra i spolupráce se společností Partners a věříme, že dodaná mobilní aplikace uspokojí potřeby jak našeho klienta, tak uživatelů.

Mnoho firem si uvědomuje, že využívání mobilních zařízení k získávání informací je v současnosti čím dál rozsáhlejší, proto je důležité mít například data či formuláře připravené i ve formě mobilní aplikace. Cílem projektu tak bylo vyvinout mobilní aplikaci pro systém Android, která bude snadná na ovládání.


Co je součástí?

Pokud jste běžný uživatel, aplikace přináší finanční zpravodajství, které je pravidelně aktualizováno. Dále se Vám zde zobrazí rozcestník portálu společnosti Partners a samozřejmě i informace o této firmě.