Nabíráme

Mobilní platební brána

Společnost Proveon nás oslovila s požadavkem na vytvoření mobilní platební brány, která by integrovala mobilní platby všech operátorů, a to jak jednorázové, tak opakované.

Mobilní platební brána

Každý s operátorů přistupuje k mobilním platbám odlišným způsobem a má jiné kontrolní mechanismy. Vytvořili jsme proto několikavrstvou aplikaci, která bez ohledu na princip provedení mobilní platby úspěšně integruje všechny tři operátory do společného datového rámce, jenž klient může jednotně zpracovávat ve svých aplikacích.

Nyní jsou již pomocí naší aplikace úspěšně realizovány statisíce plateb. Realizujete podobný projekt? Ozvěte se nám, zajistíme pro Vás řešení na míru.

Doposud byly mobilní platby realizovány pouze pomocí premium SMS. Tento způsob je ale nevhodný pro opakované platby a rovněž i spolehlivost tohoto platebního nástroje neodpovídala představám klienta.

Proto bylo naším úkolem vytvořit platební bránu splňující všechny požadavky. Vzhledem k tomu, že podobný projekt integrace všech operátorů u nás ještě nikdo před tím nerealizoval, první část projektu byla spíše obchodního rázu, neboť se jednalo o komunikaci s operátory.