Nabíráme

Mobilní web ABC Českého Hospodářství

Dokončili jsme další projekt pro společnost ABC Českého Hospodářství, pro níž jsme nyní vyvinuli mobilní web. Stále více uživatelů navštíví webové stránky přes mobilní zařízení, proto je důležité, aby se jim zobrazily ty správné informace. Tato varianta je tak ideálním řešením.

Mobilní web ABC Českého Hospodářství

Proč mobilní web?

Výhodou mobilního webu je zjednodušená varianta klasické webové prezentace, která se uživateli, jež přistupuje na web mobilně, rychleji zobrazí a je pro něj lépe ovladatelná.

Jsme rádi, že jsme se mohli podílet i na tomto projektu, a věříme, že dodané řešení návštěvníci ocení. Rádi vytvoříme mobilní web i Vám, stačí nám jen napsat.

Jedná se o jednoduchou verzi klasického webu, která je uzpůsobena pro ovládání na mobilních zařízeních. Původní webová prezentace však není o možné návštěvy ošizena. Web samotný prostřednictvím serveru rozpozná z jakého zařízení uživatel na stránky přichází a nabídne mu alternativu zobrazení buď klasické, nebo mobilní varianty. Navíc zde existuje možnost překlikávání mezi jednotlivými verzemi.