Nabíráme

Multijazyčný katalog SUNNY Computer Technology

Vyvinuli jsme rozsáhlou aplikaci pro společnost SUNNY Computer Technology, která patří k předním světovým dodavatelům spínaných napájecích zdrojů a široké škály elektronických doplňků.

Multijazyčný katalog SUNNY Computer Technology

Při vyvíjení aplikace byl v systému Vanilla2 využit především modul – Katalog produktů, díky kterému je možné na tuto platformu napojit jakýkoli katalog s různými vlastnostmi. Speciálně pro SUNNY-euro.com pak bylo doprogramováno vyhledávání výrobků podle jednotlivých parametrů. Systém je dále napojen na účetní program Pohoda, který exportuje veškerá data do webové aplikace.


Rádi jsme se podíleli na tak zajímavém projektu a věříme, že dodané řešení uspokojí nejen společnost SUNNY Computer Technology, ale také návštěvníky jejích stránek. Na nový projekt, který jsme spustili začátkem září, se můžete podívat na www.sunny-euro.com.

Jelikož dnes najdete produkty této významné firmy po celém světě, je webová prezentace připravena v 6 jazykových mutacích (CS, EN, DE, RU, FR a ES) a chystáme i samostatnou verzi pro americký trh.


Cílem projektu bylo vytvořit kvalitní aplikaci s vlastní administrací, jež bude určena především pro velkoodběratele. Nejprve jsme nachystali grafický návrh webdesignu, po jeho schválení jsme vše nakódovali a postavili na našem systému Vanilla2.


Celý web je prezentován jako katalog, kde si prostřednictvím funkce My list můžete sestavit vlastní kombinace produktů a poslat konečnou poptávku dodavateli.