Nabíráme
Novinky emailem
QR kontakt
A-WebSys, spol. s r.o.
Kounicova 966/67a
602 00 Brno

Tel.: 511 189 711
info@awebsys.cz
Řekli o nás
"Se společností A‑WebSys spolupracujeme již od roku 2007, kdy firma, díky úspěšnému výběrovému řízení, převzala správu portálu ABC Českého Hospodářství. Během dlouholeté součinnosti vzniklo několik projektů, které byly realizovány k naší spokojenosti a které napomohly ke vstupu  ABC Českého Hospodářství na další evropské trhy.  Díky dlouholeté spolupráci a zkušenostem pracovníků A‑WebSys jsme získali nejen kvalitního dodavatele, ale zejména partnera, se kterým často konzultujeme nové funkcionality a který sám aktivně navrhuje nová rozšíření. S prací firmy jsme spokojeni a můžeme ji doporučit.   "
Petr Vočadlo
vedoucí produkce
"V letošním roce se Vám podařilo v oblasti celkové správy naší internetové prezentace, do které patří Webhosting a serverhosting, optimalizace SEO, správa PPC kampaní, zvýšit návštěvnost o více než 35 % oproti minulému roku, navýšit mnohonásobně odkazy na naše stránky, zlepšit a udržet pozice na vybraná klíčová slova na vyhledávačích Seznam a Google a také zefektivnit PPC kampaně."
Martin Chovanec
marketingový ředitel

PPC reklama

Pokud čtete tyto řádky, jste uživatelem internetu a jistě znáte vyhledávače Seznam či Google, přes které hledá mnoho dalších návštěvníků internetu. Často si však říkáte, že  byste také byli rádi na předních místech? Jestli chcete být vidět a mít větší návštěvnost, PPC reklama, z anglického Pay-Per-Click (platba za klik), je ideálním nástrojem. Jedná se o formu propagace, která přivádí návštěvníky na vaše stránky prostřednictvím přesně zaměřených hledaných výrazů spojených s vaším podnikáním. Je tedy maximálně zacílená pouze pro váš obor.

Vlivem internetu se tato forma reklamy stala jednou z nejvíce efektivních, jelikož je velmi dobře měřitelná (měříme celkové náklady a výnosy) a má okamžitý efekt.

Za jak dlouho?

Téměř ihned. Určitý čas sice zabere realizace a příprava PPC kampaně, ale není problém být během několika dnů na první straně ve vyhledávačích Seznam.cz a Google.cz. Stále váháte? Doporučujeme využívat PPC reklamu např.  při vašich slevových akcích či sezónnosti, díky čemuž získáte rychlý přísun návštěvníků v ten pravý moment.

Typy PPC reklamy

- reklama ve vyhledávačích (Seznam.cz, Google.cz)
- bannerová reklama (Internetové portály, YouTube.com, Centrum.cz, Blesk.cz)
- videoreklama (YouTube.com)
- remarketing (cílení na vaše uživatele)
- reklama v zahraničí (ve vyhledávačích Google)

Jak to funguje aneb Postup při vytváření PPC reklamy

Stejně jako u jiných projektů je i u PPC kampaně velmi důležité ujasnění cílů, kterých má dosáhnout. To je také první věc, kterou s naším klientem konzultujeme, jelikož PPC kampaně by měly přinášet především konverze a zisk.

Myslíte si, že se to dá zvládnout? Nic není tak jednoduché. Díky dobře vytvořené PPC kampani dosáhnete dlouhodobé efektivity. Při špatném rozvržení však může ztratit účinek a vy vynaložené peníze. Navrhnout kvalitní kampaň neumí každý. Pokud tedy nejste v PPC kampaních kovaní, doporučujeme jejich tvorbu nechat na nás. Po konzultaci s vámi, navrhneme a vytvoříme kvalitní PPC kampaň s perfektním zacílením, která pomůže k dosažení vašich cílů.

Jak postupujeme? Seznamte se v bodech s naším způsobem zpracování:

 1. ujasnění cílů
 2. stanovení strategie na základě analýzy očekávání klienta
 3. tvorba nejefektivnějších klíčových slov a zpracování reklamních popisků
 4. vytvoření kampaně a její nastavení
 5. správa kampaně a její optimalizace

Vyhovuje vám náš postup, ale rádi byste si kampaně spravovali sami? Žádný problém i s tím vám ochotně pomůžeme. Zhotovíme pro vás report a dodáme doporučení, jak pokračovat ve správě kampaně a na zvýšení její efektivity.

Chcete znát rozdíl?

Téměř žádný není. Při vlastní správě PPC reklamy sice musíte započítat čas, který nad ní strávíte, ale v  obou případech je lepší obrátit se na  profesionály, kteří vám poradí a pomohou. Pokud máte v plánu vytvořit velkou kampaň s množstvím klíčových slov a také kliků, doporučujeme využít služby PPC specialistů, kteří se starají o každodenní monitoring a zvyšování efektivity.  Preferujete-li vlastní správu kampaně, využijte našeho balíčku pro nové klienty, ve kterém vám kampaň připravíme a nastavíme v PPC systémech.

Balíčky pro nové klienty:

1.  Mám zájem si spravovat kampaň sám.

Vhodné pro menší kampaně a pro základní i pokročilejší znalce PPC kampaní.

Co pro vás uděláme?

- Vytvoříme vám účet v PPC systémech Google Adwords nebo Seznam Sklik, ke kterému dostanete plný přístup.
- Analyzujeme vaše cíle a podle toho navrhneme a vytvoříme reklamní kampaň (klíčová slova a reklamní texty).
- Vložíme kampaň do reklamního systému včetně prvotního nastavení.
- Nastavíme cíle, které bude reklamní kampaň měřit – tržby nebo jiné konverze.
- Předáme vám tipy, jak dále optimalizovat kampaň svépomocí.

Jak vypadá výstup naší práce?

- Soubor se strukturou klíčových slov zařazených do reklamních sestav, předaný ke kontrole klíčových slov a také reklamních textů.
- 2 - 3 reklamní texty pro každou reklamní sestavu.
- Až 2 hodiny konzultace pro váš první postup při spravování kampaní.
- Kredit v hodnotě 1800 Kč ZDARMA.

Cena balíčku: od 4500 Kč bez DPH

*cena závisí na době vypracování (zda je kampaň větší či menší). Hodinová sazba za tvorbu kampaně je 750 Kč/hod. bez DPH

2.  Mám zájem o vedení PPC kampaně.

Vhodné pro velké a rozsáhlé PPC kampaně popř. pro zlepšování efektivity současně běžících PPC kampaní.

Co pro vás uděláme?

- Obsahuje veškeré činnosti z balíčku č. 1.

Co pro vás uděláme dále?

- Zlepšíme vaše současné PPC kampaně.
- Vytvoříme nové kampaně – provedené dle analýzy současného stavu.
- Nastavíme měření konverzí.
- Uděláme kalkulaci a vypočteme návratnost investic.
- Nastavíme e-commerce v Google Analytics (elektronické obchodování).
- Zajistíme neomezenou konzultace.
- Umožníme vám časté výměny reklamních textů (propagování krátkodobých akcích).
- Zajistíme profesionální tvorbu reklamních bannerů.
- Připravíme pro vás každý měsíc nebo 14 dní pravidelné reporty.

Cena balíčku: individuálně dle časové náročnosti na PPC kampaň. Hodinová cena 750 Kč/hod. bez DPH. První konzultace a analýza zdarma.

 • 15. 1. 2018

  V našich projektech a personální agendě se připravujeme se nový právní rámec ochrany osobních údajů dle nařízení GDPR  - v účinnost vstupuje 25. 5. 2018.

 • 25. 11. 2017

  Největší ryze česká personální agentura ACjobs má od nás nový web – pod pokličkou se skrývá i několik vychytaných funkcionalit. Přečtěte si o nich v našich referencích.

 • 26. 9. 2017

  Náš kolega markeťák Petr úspěšně složil náročnou zkoušku a stal se certifikovaným specialistou na správu kampaní pro Heuréku. Provozujete e-shop? Pomůžeme vám z Heuréky vytěžit maximum. 

 • 14. 8. 2017

  Pro předního výrobce střešních oken VELUX jsme v rámci marketingové podpory vytvořili iframe modul „pexeso“, který zábavnou formou uživateli nabídl možnost získat slevu na stínící produkty. 

RSS zdroj