Nabíráme

Realizace a inovace webu ACjobs

Dva původní weby společnosti ACjobs/Advantage Consulting jsme sloučili pod jednu střechu a přidali několik inovativních funkcionalit, které pomáhají uchazečům o práci a zaměstnavatelům lépe se orientovat na trhu práce.

Realizace a inovace webu ACjobs

Součástí realizace byla také tvorba grafického návrhu na míru s ohledem na dodaný vizuál (CID) společnosti Advantage Consulting, tvorba šablon včetně optimalizace pro mobilní zařízení (responsive design), nasazení redakčního systému pro správu obsahu a napojení a synchronizace dat s informačním systémem. V rámci projektu jsme implementovali i fulltextový vyhledávač Elasticsearch, který nabízí nejen efektivnější vyhledávání, rychlost, ale i škálovatelnost s vícejazyčnou podporou - projekt je realizován ve dvou jazykových mutacích s možností dalšího rozšíření do budoucna.

Podle požadavku společnosti ACjobs jsme vytvořili informační architekturu a drátěný model (wireframe) nového webu. Projekt byl koncipován jako sloučení původních dvou samostatných prezentací advantage-consulting.cz a acjobs.cz do jednoho projektu. Cílová skupinou advantage-consulting.cz jsou partneři, společnosti poptávající služby v oblasti HR. Acjobs.cz se zaměřuje na kandidáty a zájemce o pracovní nabídky na trhu práce. Nový web poskytuje platformu pro obě cílové skupiny rozdělením a personalizací obsahu. Součástí projektu je několik modulů na míru (personalizace dat, lokalizace uživatele, oblíbené a doporučené nabídky, historie reakcí, agenti pracovních pozic, generátor CV), většina je propojena a má návaznost na uživatelský profil, který umožňuje kandidátovi nabízet několik funkcí, mezi které patří např. doporučování nabídek práce dle preferencí uživatele.