Nabíráme

Redesign webu www.ies-info.com

Šest let starou webovou prezentaci společnosti International Education Society Ltd. jsme přepracovali tak, aby splňovala dnešní požadavky na uživatelskou přívětivost a zároveň zaujala svým vzhledem.

Redesign webu www.ies-info.com

Řešení

Stávající obsah webu musel být přizpůsoben inovovanému grafickému zpracování a struktuře prezentace. Na řešení jsme spolupracovali s externím subjektem, který dodal grafické návrhy a podklady pro redesign jednotlivých stránek. Protože stále více uživatelů přistupuje k webovým prezentacím ze svých mobilních zařízení, optimalizovali jsme pro ně web IES tak, aby byl plně responsivní. Navíc jsme veškerý obsah přizpůsobili pro více než 20 jazykových mutací, v nichž si jej lidé po celém světě prohlížejí.

Zadání

IES se po šesti letech rozhodla obměnit design své webové prezentace, přičemž souvisejícím požadavkem bylo zachovat veškerou funkcionalitu a propojení systému pro správu obsahu s dalšími aplikacemi, které pro IES naše společnost dříve vyvinula. Aplikace zajišťují řízení vztahů se zákazníky (CRM), shromažďování údajů k certifikaci institucí a studentů a také správu a vydávání různých typů certifikátů.