Nabíráme

Webdesing a web Restaurace Šalanda

Webovou prezentaci a aplikaci pro restaurace Šalanda jsme připravovali s dodaným grafickým návrhem, který byl zpracován jak pro web, tak i pro samotnou administraci.

Webdesing a web Restaurace Šalanda

Virtuální prohlídka

A-WebSys kromě celé aplikace také zajistil a vyrobil virtuální prohlídky pro Šalandu v Praze a Hradci Králové. Na místě jsme provedli nafocení jednotlivých prostor a fotky jsme následně převedli do ovladatelné virtuální prohlídky.

Vzhled i zpracování samotných stránek si můžete prohlédnout v aktuální prezentaci, která se postupně rozrůstá o další restaurace. Až budete mít cestu do Prahy nebo Hradce, zastavte se v Šalandě na pivo. Když budete potřebovat aplikaci nebo web pro vlastní restauraci, zastavte se u nás. Tento projekt byl realizován pro reklamní agenturu united people.

Engine by A-WebSys

Administrace byla upravena do samostatné grafické podoby a umožňuje kompletní správu obsahu podle potřeb klienta. Superadmin přes administraci zakládá restaurace, vkládá novinky k určeným restauracím nebo do korporátní sekce, edituje texty a obsahy stránek. Provozní restaurací přes stejnou administraci doplňují denní menu.

Aplikace automaticky generuje XML feed z jednotlivých menu pro systém Lunchtime.cz nabízející návštěvníkům přehled všech poledních menu.