Nabíráme

Vytvoření elektronických formulářů pro Allianz pojišťovna, a. s.

Allianz pojišťovna, a. s., je součástí největšího světového pojišťovacího koncernu Allianz Group a patří k významným poskytovatelům pojištění v České republice. Jsme rádi, že jsme navázali spolupráci a mohli jsme pro společnost vytvořit elektronické formuláře na životní pojištění, pojištění domácnosti a investiční pojištění.

Vytvoření elektronických formulářů pro Allianz pojišťovna, a. s.

Nyní si tak může klient přes svého poradce uzavřít  snadno a bez složitého papírování pojištění domácnosti, životního či investičního pojištění. 


Všechny námi dodané formuláře mohou být součástí intranetu poradenských sítí, které tyto produkty nabízí. Těší nás, že jsme byli osloveni ke spolupráci, a věříme, že výsledné provedení zcela splnilo očekávání klienta.

Formuláře, které jsou postavené na našem systému Vanilla2, slouží k modelaci pojistných smluv a po jejich validaci také k návrhům smluvních ujednání. Smlouvy se generují ve formátu pdf., takže stačí dokument vytisknout a předložit jej klientovi. Formulář pro investiční pojištění pak obsahuje i kalkulaci pojistných částek a umožňuje stažení modelací investic a grafů zhodnocení.


Cílem projektu bylo vytvořit elektronické formuláře, které usnadní práci poradci i klientovi.