Nabíráme

Vytvoření systému WIKI pro Partners

Společnost Partners Financial Services, a.s. patří v České republice k významným poskytovatelům finančního poradenství. Těší nás, že díky dlouhodobé spolupráci jsme byli osloveni, abychom pro ni vytvořili systém WIKI.

Vytvoření systému WIKI pro Partners

Vytvořením databáze vzniklo centrální místo, kde její uživatelé najdou veškeré potřebné informace. Věříme, že navržené řešení bude pro zaměstnance společnosti Partners přínosné.


Cílem projektu bylo zajištění platformy wiki, která uživatelům umožní vyhledávat, přidávat či měnit obsah, jenž je shromažďován do encyklopedické podoby. Systém tedy funguje jako znalostní databáze, v níž je možné snadné dohledání a publikování informací i jejich vzájemné provázání.


V rámci implementace systému byla provedena indexace stávajícího skladu dokumentů a bylo umožněno jejich jednodušší dohledávání prostřednictvím fulltextového vyhledávání. Aby došlo k urychlení nalezení výsledku, nabízí databáze také různé přístupy. Umožňuje procházení obsahu jak pomocí fulltextového vyhledávání, tak i prostřednictvím indexu či štítků (tagů). Důraz byl tedy kladen především na rychlou a snadnou orientaci a navigaci v systému.