Nabíráme

Interiery.cz

Revoluční portál, na kterém najdete inspiraci pro Vaše interiéry. Jeho cílem je usnadnit výběr produktů z oblasti bytového nábytku a zařízení, prostřednictvím zcela nového konceptu zobrazování informací.

Interiery.cz

Na portálu získají uživatelé nejen přehled o designových produktech a nové nápady pro své bydlení, ale mohou využít i další funkce, o které je web rozšířen. Jedná se např. o položení dotazu dodavateli, jeho hodnocení, sdílení na sociálních sítích či stažení do vlastních složek, kde si uživatel může vytvářet vlastní projekty z vybraných fotografií.


Těší nás, že jsme se mohli podílet na tomto projektu a pevně věříme, že jej ocení i rychle rostoucí počet uživatelů. Portál byl spuštěn v dubnu 2014 a konečný výsledek si můžete prohlédnout na www.interiery.cz.


Byli jsme u prvotní koncepce, zajistili jsme kompletní realizaci portálu, včetně návrhu designu, staráme se o jeho provoz na našich serverech a další rozvoj. Takto rozsáhlý projekt zahrnoval vývoj speciální aplikace, která umožňuje online správu obsahu různým typům uživatelů s přihlédnutím k unikátní formě zobrazení produktových a inspiračních fotografií. V průběhu prací jsme museli řešit mnoho úprav a změn, které se podařilo kvalitním projektovým vedením společně s klientem zvládnout na výbornou.


Technologickým základem aplikace je naše platforma Vanilla ve své poslední verzi 2.2. Sytém umožňuje editaci obsahu na popředí webu, je responsibilní pro všechna mobilní zařízení, a je doplněn o funkcionalitu, která byla navržena na míru podle cílů a potřeb projektu.