Nabíráme
Novinky emailem
QR kontakt
A-WebSys, spol. s r.o.
Kounicova 966/67a
602 00 Brno

Tel.: 511 189 711
info@awebsys.cz
Řekli o nás
"Společnost Partners v oblasti IT a SW vývoje vsází v drtivé většině případů na interní zdroje a interní IT, neboť obecná zkušenost s externími firmami je povětšinou přinejlepším průměrná. Se společností A‑WebSys nicméně spolupracujeme dlouhodobě, neboť jsme si ověřili, že spolupráce má smysl a A‑WebSys je výjimkou z výše uvedené obecné statistiky. Jakkoliv samozřejmě i v této spolupráci dochází občas k nedorozuměním, názorovým střetům a občas i dílčím neúspěchům, přístup A‑WebSys je v těchto situacích velmi konstruktivní, A‑WebSys se nebojí říct vlastní názor a před svými případnými chybami se neschovává. Pro mě jako člena představenstva celého holdingu Partners je toto naprosto klíčový faktor, neboť se můžu spolehnout, že společně pak můžeme myslet na řešení problému a nikoliv na problém samotný a zatím všechny společné projekty dopadly k naší spokojenosti."
Petr Bartoš
člen představenstva, ředitel Operation
"Chtěla bych Vám poděkovat za spolupráci, kterou jsme v letošním roce zahájili na základě výběrového řízení na dodavatele naší nové webové prezentace a eshopu. Během krátké doby jste vytvořili nové stránky na základě našich grafických návrhů a zapracovali jste veškeré naše požadavky na funkcionalitu systému, typické pro prodej našeho sortimentu."
Kateřina Hrbáčková
manažer internetového marketingu

Web Developer (PHP)

Jaké výzvy jsme Ti připravili?

Budeš se podílet na vývoji internetových aplikací, webů a e-shopů, testovat nové funkce a procesy, optimalizovat webové aplikace. Máme pro Tebe připravený jeden konkrétní projekt, který si budeš moct vzít za svůj a s podporou našich seniorních vývojářů ho posouvat dál.

Co od Tebe očekáváme?

 • Vzdělání v oboru IT nebo zkušenosti s programováním,
 • pokročilá znalost PHP,
 • znalost CSS, MySQL, HTML,
 • znalost některého z JavaScript frameworků (nejlépe JQuery).

A pokud bys měl navíc i tyto zkušenosti, jsi pro nás ten nejlepší:

 • Znalost některého PHP frameworku (ideálně Zend),
 • analytické a logické uvažování, schopnost práce v týmu i samostatně.

Neočekáváme od Tebe, že jsi snědl všechnu IT moudrost světa a na 100 % se trefiš do našich představ o ideálním uchazeči. Rádi Ti předáme to, co umíme a zaučíme Tě. Pojď do toho a nasbírej u nás zkušenosti!

Co Ti můžeme na oplátku nabídnout my:

Jsme přesvědčeni, že aby byla práce hotova, nemusí člověk sedět v práci 5 dnů v týdnu, 8 hodin denně. Proto je u nás pracovní doba flexibilní s možností pracovat 4 dny v týdnu.

Máme kanceláře kousek od centra města, pohodlně dostupné hromadnou dopravou. Potřebuješ si po práci něco zařídit ve městě? Za pár minut jsi na České. Ale třeba oceníš i to, že blízko je asi dvacet restaurací, kam se dá zajít na oběd.

Je nás tak akorát, abychom se všichni znali osobně a mohli ovlivňovat běh věcí ve firmě. Projekty, na kterých pracujeme, jsou různorodé a pořád je co se učit. Rozhodně u nás nezažiješ stereotyp, budeš vidět výsledky své práce.

Jsme dobrá parta a rádi Tě mezi sebe přivítáme. Vídáme se i mimopracovně, třeba u piva nebo na motokárách. Chceš vidět, jak to u nás žije? Koukni na náš Facebook nebo LinkedIn.

Jsme na trhu už třináctý rok a jsme hrdí na to, že naše práce zaujala významné zákazníky. A jedeme dál, nové projekty čekají i na Tebe!

Můžeš růst s námi a učit od našich seniorních vývojářů. Táhneme za jeden provaz, protože víme, že úspěch celku záleží na každém z nás.

Tátové vítáni! Kromě ajťáků jsme také tátové (a jsou mezi námi i mamky ;-)) a víme, jak důležité je být u toho, když naše děti vyrůstají. Máme možnost pracovat na zkrácený úvazek, pracovat z domova, využít čtyřdenního pracovního týdne. Co bys uvítal Ty?

Vlastně jsme ani nezmínili to, co už je dnes standardem: dovolená navíc, stravenky, sick-days, prémie, firemní akce, vzdělávání podle Tvého výběru, nekonečně mnoho kávy v presovači :-)

Máš na to? Ukaž svoji odvahu a ozvi se.

Pošli nám své CV nebo na link na LinkedIn profil na adresu jobs@awebsys.cz.

Těšíme se na spolupráci!

Co Tě čeká, když odpovíš? Popovídáš si s jedním z nás o svých očekáváních a pracovních představách a dozvíš se více o tom, jak u nás práce vypadá. Nezávazně a férově. Nekoušeme :-)

 

Chceš vědět o dalších volných pozicích v A-WebSys jako první? Staň se naším fanouškem na Facebooku.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti A-WebSys, spol. s r. o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, za účelem náboru a výběru na volnou pracovní pozici. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.


 • 7. 1. 2017

  Proč se vyplatí svůj web nebo e-shop zabezpečit prostřednictvím HTTPS? Dozvíte se v aktuálním příspěvku na blogu od našich marketingových specialistů.

 • 22. 12. 2016

  Našim zákazníkům nabízíme jako jednu z variant zabezpečení webu nebo e-shopu nasazení bezplatného bezpečnostního certifikátu otevřené certifikační autority Let´s Encrypt.

 • 7. 11. 2016

  Pracujeme na sobě! Náš kolega Petr získal certifikáty Adwords Mobile a Adwords Shopping. Rádi Vám poradíme s internetovým marketingem.

 • 6. 10. 2016

  Zpracovali jsme pro společnosti AXA a Partners unikátní řešení pro uzavírání pojistných smluv prostřednictvím biometrického podpisu. Sjednání pojištění nebylo nikdy jednodušší! Více o projektu v referencích.

RSS zdroj