Nabíráme

Webová prezentace Partners market

Společnost Partners Financial Services, a.s. je v ČR jedničkou na trhu finančního poradenství. Partners v poslední době zásadně rozšiřuje své zastoupení o další pobočky a franšízy. A právě těmto zastoupením je věnován nový web Partners market, díky kterému jsou informace o pobočkách dostupnější potenciálním partnerům i široké veřejnosti.

Webová prezentace Partners market

Samotná webová prezentace je koncipována tak, aby oslovila širokou veřejnost a podpořila budování nových obchodních vztahů. Navíc je propojena s informačním systémem centrály Partners (IS Prometeus), který slouží pro vzdálený přístup pracovníků.

Díky úzké spolupráci s Partners Financial Services, a. s. očekáváme pozitivní dopad projektu na jejich obchodní aktivity.

Cíl projektu: vytvořit moderní webovou prezentaci pro širokou veřejnost, potenciální partnery a franšízanty společnosti Partners Financial Services, a.s.

Projekt Partners market vychází ze specifických požadavků klienta. V prvním kroku realizace jsme připravili grafický návrh dle představ klienta a následně jsme vytvořili šablony s využitím technologie „responsive design“, která zajišťuje optimalizaci pro mobilní zařízení.

Správu obsahu a aktualizaci informací umožňuje redakční systém WebAdmin.cz, který jsme vyvinuli pro naše zákazníky. Kromě tohoto systému jsme do projektu implementovali modul pro správu poboček Partners market a UniCredit Bank. Jeho front-end řešení, resp. zobrazení návštěvníkům webu, je řešeno prostřednictvím aplikace Google Maps. Projekt zahrnuje i další, na míru vytvořené, moduly: Kariéra, Volné pobočky a Potenciál trhu.