Nabíráme

Webová prezentace s konfigurátorem

Hlavním zadáním společnosti AVANTA SYSTEME bylo vytvořit moderní webovou prezentaci s přehlednou galerií realizací a katalogem domů. Důraz byl kladen zejména na jasnou a jednoduchou navigaci, která umožní kontaktovat firmu s poptávkou z jakékoliv stránky.

Webová prezentace s konfigurátorem

Následně jsme se pustili do tvorby webové prezentace postavené nad publikačním systémem. Katalog typových domů, přehled realizací a konfigurátor domů byly napojeny na informační systém klienta, pomocí kterého automaticky probíhá průběžný update domů a jejich parametrů. Výsledek se povedl na výbornou, o čemž svědčí nejen ohlasy uživatelů, ale i zvýšený počet poptávek.

Díky velmi intenzivní spolupráci můžeme tuto stavební společnost vřele doporučit. Pokud zvažujete moderní a ekologické bydlení v dřevostavbě, obraťte se na AVANTA SYSTEME.

 

Klient požadoval, aby veškeré informace byly uloženy pouze v informačním systému. Důvod byl jednoduchý, zaměstnanci s IS běžně pracují a veškerá data jsou zde obsažena v aktuální podobě. Napojení na IS tak byl logický požadavek a pro nás další zajímavá výzva, zejména i kvůli tomu, že je IS vytvořen v prostředí Lotus Domino Notes.

Před vlastní realizací byla nejprve provedena důkladná analýza a poté navržena struktura webové prezentace. Dále proběhlo několik sezení s klientem, kde jsme prezentovali naše návrhy, které jsme společně doladili až do konečné podoby.

Další reference: