Nabíráme

Webové stránky Decoland

Stránky Decolandu jsme tvořili na základě dodaného grafického návrhu a struktury. Nakódovanou šablonu jsme nasadili na publikační systém, který byl od spuštění několikrát rozšiřován o další sekce a podsekce, protože se časem ukázalo, že je potřeba přibývající obsah členit, aby zůstal pro uživatele přehledný.

Webové stránky Decoland

Výsledkem je například čtyřnásobný počet zpětných odkazů oproti předchozímu roku a meziroční nárůst počtu návštěv z neplaceného vyhledávání o 45 %. Kromě SEO podpory máme na starost i firemní zápisy na serverech o bydlení a v katalozích firem. Poskytujeme konzultace ohledně návratnosti investic a podílíme se na vytváření ročních plánů internetového marketingu.

Stránky Decolandu jsme tvořili na základě dodaného grafického návrhu a struktury. Nakódovanou šablonu jsme nasadili na publikační systém, který byl od spuštění několikrát rozšiřován o další sekce a podsekce, protože se časem ukázalo, že je potřeba přibývající obsah členit, aby zůstal pro uživatele přehledný.

SEO podpora

V rámci SEO podpory pro Decoland zajišťujeme průběžný linkbuilding a doplňování obsahu. Od začátku spolupráce pracujeme na optimalizaci titulků a meta dat. Na podporu stránek je spuštěný systém 24 mikrostránek, které jsou vzájemně provázané a které se tak podporují navzájem.

Další reference: