Nabíráme

Webové stránky Linstram

Vytvořili jsme webovou prezentaci pro firmu Linstram, která zajišťuje komplexní služby v oblasti návrhů a realizací administrativních interiérů a patří k nejvýznamnějším interiérovým společnostem na trhu. Důraz při zpracování byl kladen především na vysokou kvalitu jak technické, tak i designové stránky webu.

Webové stránky Linstram

Veškerá očekávání klienta byla naplněna a prezentace byla spuštěna začátkem roku 2014. Věříme, že dodané řešení přinese společnosti Linstram mnoho spokokojených návštěvníků.

 

A-WebSys zajistil kompletní kódování šablony a její nasazení na redakční systém WebAdmin, díky kterému si společnost může celé stránky jednoduše a kompletně spravovat sama. Šablona byla dále rozšířena o několik layoutů sazby článků, aby výsledná prezentace byla pro uživatele co nejvíce přehledná. Díky nim má administrátor možnost tvořit i více variabilních stránek webu. Při první návštěvě prezentace zaujme „parallax“ efekt při scrollování hlavní stránkou dolů.


Dalším důležitým požadavkem při realizaci bylo vytvoření responzivního designu na vysoké úrovni. Toto řešení zajistí kvalitní zobrazení obsahu stránek pro všechny druhy nejrůznějších zařízení, ať už se jedná o mobily, netbooky, tablety aj.