Nabíráme

Webové stránky Top Office

Po firemním webu a e-shopu s výprodejem kancelářského nábytku nám byl svěřen i vývoj nových firemních stránek. Přestože grafiku dodal klient, podíleli jsme se na jejích přípravách již od samotného začátku.

Webové stránky Top Office

Ještě před uzavřením smlouvy jsme zpracovali plán na nejbližší čtvrtletí a dlouhodobý plán optimalizace a další kroky nutné ke zvýšení návštěvnosti. Poté jsme začali pracovat na zvyšování počtu externích odkazů a optimalizaci titulků a meta dat klíčových stránek. Již po prvním měsíci, během kterého proběhlo i několik osobních schůzek, jsme dosáhli zvýšení počtu přístupů z přirozeného vyhledávání o desítky procent.

Po prvním roce spolupráce můžeme konstatovat, že byla naplněna všechna očekávání klienta. Výrazně se zvýšila návštěvnost zejména z přirozených výsledků vyhledávání. Zvýšila se efektivita PPC kampaní. Počet externích odkazů vzroztl asi pětinásobně. Bez větších problémů proběhlo i spuštění nového webu. Klient oceňuje i zlepšení komunikace. A to vše s nižšími náklady na SEO podporu než v předchozím roce.

Po firemním webu a e-shopu s výprodejem kancelářského nábytku nám byl svěřen i vývoj nových firemních stránek. Přestože grafiku dodal klient, podíleli jsme se na jejích přípravách již od samotného začátku. Konzultovali jsme všechny návrhy s ohledem na SEO a uživatelskou přívětivost. Základem stránek je publikační systém připravený na míru. Po nakódování šablony klient naplnil obsah webu a výsledkem je nejen moderní vzhled, ale i větší přehlednost stránek. Těší nás pozitivní ohlasy návštěvníků stránek i spokojenost klienta, kterému nový web splnil nemalá očekávání.

SEO

Optimalizaci stránek pro TOP OFFICE zajišťuje naše společnost dlouhodobě s výjimkou zhruba roční pauzy, během které dostala příležitost jiná agentura. Vzhledem k nespokojenosti s průběhem a výsledky jejích služeb došlo k opětovnému navázání spolupráce v této oblasti.