Nabíráme

WMW - Production, s. r. o.

WMW - Production s. r. o. poskytuje komplexní služby v oblasti výroby plastových výrobků s požadavkem na precizní zpracování. Zákazníky společnosti jsou přední výrobci kancelářských potřeb, kosmetických obalů, technických výlisků a automotive. Pod jednou střechou zákazníci naleznou služby vývoje, návrhu designu, konstrukce a výroby forem, lisování komponentů a jejich následné opracování, zušlechtění povrchů potiskem, montáž komplexních modulů a různé typy balení výrobků samotných či výrobu transportních obalů.

 • 26. 9. 2017

  Náš kolega markeťák Petr úspěšně složil náročnou zkoušku a stal se certifikovaným specialistou na správu kampaní pro Heuréku. Provozujete e-shop? Pomůžeme vám z Heuréky vytěžit maximum. 

 • 14. 8. 2017

  Pro předního výrobce střešních oken VELUX jsme v rámci marketingové podpory vytvořili iframe modul „pexeso“, který zábavnou formou uživateli nabídl možnost získat slevu na stínící produkty. 

 • 10. 8. 2017

  Špička v řešeních pro datová centra CONTEG má od nás nový e-shop pro B2B zákazníky: www.e-conteg.cz.

 • 25. 7. 2017

  Spustili jsme na míru ušitou webovou prezentaci největšího výrobce autobusů v České republice Iveco Czech Republic, a. s. http://www.ivecocr.cz

RSS zdroj