Nabíráme

Zámek Mitrowicz

Zámek Mitrowicz, který patří mezi chráněné památkové objekty, je od roku 2008 ve vlastnictví společnosti Mitrowicz, a. s. V rukou nového majitele prochází chátrající objekt rozsáhlou rekonstrukcí, čímž společnost Mitrowicz, a. s. přispívá k zachování kulturního dědictví pro budoucí generace.

Zámek Mitrowicz

Celý proces tvorby webové prezentace byl završen naplněním obsahu a napojením na redakční systém WebAdmin.

Díky webové prezentaci mohou návštěvníci čerpat veškeré informace online a ještě před samotnou návštěvou se seznámit s historií zámku. Nechybí ani nabídka služeb a kontaktní formulář. 

Vážíme si možnosti spolupracovat se společností Mitrowicz, a. s. a přispět svým dílem k zachování kulturního dědictví.

Po rozsáhlé a náročné rekonstrukci zámeckého areálu nás oslovila společnost Mitrowicz, a.s. s požadavkem na vytvoření webové prezentace, která by zvýšila povědomí o zámku a podpořila zájem o nabízené služby.

Před realizací projektu byl stanoven rozsah informací, které jsou stěžejní pro webovou prezentaci zámku. Na základě podkladů a potřeby klienta byl zpracován grafický design webové prezentace. Grafické zpracování působí moderně, intuitivně a přitom stále noblesně jako samotný zámek.

Grafický podklad byl převeden do HTML šablony a optimalizován pro mobilní zařízení, tzv. responsive design. Kromě informací o zámeckém areálu a nabídky služeb obsahuje webová prezentace také fotogalerii, která dokumentuje přeměnu opuštěného zámku do původní podoby šlechtického sídla.