zarovka sipka kafe
#C#   #PHP   #.NET   #Development   #Team   #Job #MySQL   #MS SQL   #HTML

ASP.NET developer

Považuješ se za šikovného vývojáře, který se nebojí přijít s vlastními nápady? Tak to hledáme právě tebe! Pojď s námi podílet na rozvoji nově vznikající banky!

Kdo jsme a koho hledáme?

Hledáme lidi, kteří se nebojí nových projektů! Jsme středně velká společnost, která působí na trhu finančních technologií. Mezi naše klienty patří největší pojišťovny, banky i finanční poradenky v ČR (Allianz, ČSOB, Generalli, Metlife, Partners a další)! Pro nás slovo FINTECH není jen módní záležitost. V tom co děláme chceme být nejlepší a dáváme do toho všechno! Projekty do šuplíku u nás nehledej!

Vedle finančně orientovaných firem u nás najdeš i projekty pro technologické společnosti (Hyundai, Iveco, Velux), zdravotnická zařízení (Agel, FNUSA), či veřejný sektor (Ministerstvo průmyslu a obchodu).

Na rovinu je třeba říct, že nejsme kravaťáci. Hledáme někoho přátelského, kdo zapadne do kolektivu a má rád to co dělá. Pokud tě někdy lákalo zkusit pracovat na softwaru pro nově vznikající banku a dělat něco co má smysl, jsi pro nás ten pravý!.

NÁSTUP

Ihned

PRACOVNÍ DOBA

Fulltime

NÁPLŇ PRÁCE

.NET, C#, T-SQL, HTML

MZDA

Odpovídající zkušenostem

Co bude tvým úkolem?

  • Pomoc při vývoji nově vznikající banky
  • Úprava stávajících webových služb a vytváření nových
  • Taktéže budeš řešit projekt výměny dat se systémem správy identit, postavený na Rabbit MQ

Co od tebe očekáváme?

  • pokročilou znalost vývoje webových aplikací v ASP.NET C#
  • znalost technologií ASP.NET MVC, T-SQL, JavaScript, HTML, CSS
  • VÝHODOU (nikoliv podmínkou) jsou zkušenosti s TypeScript, Knockout, SaaS
  • VÝHODOU (nikoliv podmínkou) je znalost Rabbit MQ
  • rád/a se učíš nové věci
  • umíš přicházet s novým řešením
  • schopnost pracovat v týmu ale i samostatně podle zadání
  • Nesplňuješ některý z požadavků? Nevadí, nehledáme supermuže ani superženu - pokud na sobě chceš pracovat, rádi Ti dáme příležitost.

Čím tě chceme zaujmout?

Mzdové ohodnocení odpovídající tvým znalostem a zkušenostem. Nejde jen o klasickou „ejčár“ větu k upoutání pozornosti. Víme, že kvalitní lidi a dobré výkony je třeba ocenit a proto jsme si na to vyčlenili dostatečně velký rozpočet! Pozice je opravdu dobře placená!
Je důležité držet krok, a tak se čas od času budeš muset ponořit i do studia nových technologií a postupů. U nás budeš mít dostatek prostoru na seberealizaci a rozvoj!

Klasické benefity IT firem jsou u nás samozřejmostí!

  • Pravidelné navyšování mzdy a nadstandartní odměny
  • Ovoce, sladkosti, káva a jiné občerstvení v kanceláři, kdy se Ti zachce
  • Flexibilní pracovní doba
  • Multisport karta
  • Příspěvek na stravování
  • Sick Days
  • Dovolená navíc
  • Home-office
  • Školení podle Tvých potřeb a přání
  • Roční příspěvek na HW (myš, klávesnice a podobně)
  • Legendární akce a super kolegové (mrkni na náš facebook!)
  • Možnost věnovat se i vlastním projektům
  • Restaurace, supermarket, lékárna i knihovna pár minut chůze od kanceláře
  • Práce na HPP, na živnost, případně plný nebo zkrácený úvazek? Vše je na domluvě!

Pokud tě nezaujala náplň práce, ale myslíš si, že by jsi byl pro náš tým i tak přínosem, přihlaš se! Můžeme společně něco vymyslet. Tady najdeš víc informací o tom, kde pracujemejak to u nás vypadá a na jakých technologiích stavíme.

Chceš se potkat osobně nebo máš upřesňující dotaz? Dej nám o sobě vědět a napiš nám na email jobs@awebsys.cz. Pošli svoje CVčko nebo odkaz na LinkedIn profil - odpovíme každému. Žádné nekonečné pohovory - u nás je cesta k lidem, se kterými si normálně popovídáš, krátká.

Práce v A-WebSys? Ano!

Máš zájem o některou z nabízených pozic? Chceš se ještě na něco zeptat? Zavolej, napiš nebo zrovna vyplň formulář pod vybranou pozicí. Určitě se ozveme!

Ondřej Blažek

Provozní ředitel

Ondra se ve firmě stará především o to, aby vše šlapalo jak má. Chceš být součástí našeho týmu, nebo máš zájem o nový web? Dej mu vědět, rád si s tebou popovídá!