zarovka sipka kafe
#C#   #PHP   #.NET   #Development   #Team   #Job #MySQL   #MS SQL   #HTML #Kotlin #React

DevOps

Hledáme nové členy do našeho týmu, který se bude podílet na expanzi skupiny Partners! Neotálej, přihlas se, a buď u toho s námi!

Koho hledáme? 

Hledáme lidi, kteří se nechtějí hrabat v deset let starých kódech a přepisovat špagety do objektů. Stavíme tým pro fungl nový projekt, který není zatížený žádnou minulostí, rozjíždí se na zelené louce a má ambici být technologickou špičkou na trhu.

Neděláme appky do šuplíku! Jsme exkluzivními parťáky finanční skupiny Partners. Spolupracujeme s největšími pojišťovnami, penzijními společnostmi a investičkami v ČR. Za nedlouho se budeme podílet i na jejich nové bance! Pro nás FinTech není jen módní slovo, ale realita! Pokud tě někdy lákalo zkusit pracovat na softwaru pro finanční sektor, který má smysl, tady je tvoje příležitost!

Na rovinu je třeba říct, že nejsme kravaťáci a věci chceme dělat jinak! Nemáme v plánu skončit jako dnešní staré zkostnatělé instituce se systémem v MS-DOS. Nechceme ani vyhazovat milióny za polovičatá řešení od velkých korporací, které fungují „jakžtakž“! Hledáme lidi, kteří se nebojí nových řešení, jsou inovativní, přemýšlí nad tím, co dělají a hlavně chtějí, aby jejich práce měla smysl. Někoho, kdo dokáže vytvořit pevnou ale zároveň flexibilní architekturu, někoho, kdo chce za technologickým řešením vidět i reálný užitek který technologie uživatelům přináší.

NÁSTUP

Ihned

PRACOVNÍ DOBA

Fulltime

NÁPLŇ PRÁCE

Dynamická 

MZDA

Dle seniority

Co bude tvým úkolem?

Tvým hlavním úkolem bude vymyslet a postavit zcela nové řešení (od architektury, přes infrastrukturu, deploy procesy až po samotný vývoj). Řešení, které díky architektuře odolá zubu času, a umožní vznikající bance a jejím pobočkám expandovat po celé Evropě.
 

Čím Tě chceme zaujmout?

Budeš mít možnost popustit uzdu své kreativitě! Můžeš navrhovat a vymýšlet nová řešení od A až do Z (architektura; infrastruktura; deploy proces; komunikačních API; monitoring; logování; statistiky a podobně). Pokud tě zajímají jen určité oblasti, nebude problém se domluvit na tom co tě bude bavit.

Stavíme Tým!  Sdílení zkušeností a znalostí je pro nás důležité. Můžeš se spolehnout na lidi kolem sebe, ale na oplátku čekáme, že i ty budeš podporovat ostatní členy naší party a podílet se na jejich rozvoji.

Je důležité držet krok, a tak se čas od času budeš muset ponořit i do studia nových technologií a postupů. U nás budeš mít dostatek prostoru na seberealizaci a rozvoj!

Mzdové ohodnocení odpovídající tvým znalostem a zkušenostem. Nejde jen o klasickou „ejčár“ větu k upoutání pozornosti. Víme, že kvalitní lidi a dobré výkony je třeba ocenit a proto jsme si na to vyčlenili dostatečně velký rozpočet! Pozice je opravdu dobře placená! 

Klasické benefity IT firem jsou u nás samozřejmostí!  

 • Pravidelné navyšování mzdy a nadstandardní odměny 
 • Ovoce, sladkosti, káva a jiné občerstvení v kanceláři, kdy se Ti zachce
 • Flexibilní pracovní doba 
 • Multisport karta
 • Příspěvek na stravování 
 • Sick Days
 • Dovolená navíc
 • Home-office
 • Školení podle Tvých potřeb a přání
 • Roční příspěvek na HW (myš, klávesnice a podobně) 
 • Legendární akce a super kolegové (mrkni na náš facebook!)
 • Možnost věnovat se i vlastním projektům
 • Restaurace, supermarket, lékárna i knihovna pár minut chůze od kanceláře
 • Práce na HPP, na živnost, případně plný nebo zkrácený úvazek? Vše je na domluvě!

Co od Tebe očekáváme?

 • kreativitu, samostatnost a zodpovědnost
 • zkušenosti s tvorbou CI/CD pipeline, znalost Helm a IaC standardů
 • povědomí o vývoji založeném nad microservisní architekturou, Infrastructure as code (Terraform / Ansible), práci s kontejnery (Docker, Kubernetes, ...), monitoringu a logování. 
 • výhodou bude pokud máš zkušenost s tvorbou distribuovaných systémů využívajících messaging systémy a microservice popř. samotnými messaging systémy 
 • Nesplňuješ některý z požadavků? Nevadí, nehledáme supermuže ani superženu - pokud na sobě chceš pracovat, rádi Ti dáme příležitost.

Pokud tě nezaujala náplň práce, ale myslíš si, že by jsi byl pro náš tým i tak přínosem, přihlaš se! Můžeme společně něco vymslet. Tady najdeš víc informací o tom, kde pracujemejak to u nás vypadá a na jakých technologiích stavíme.

Chceš se potkat osobně nebo máš upřesňující dotaz? Dej nám o sobě vědět a napiš nám na email jobs@awebsys.cz. Pošli svoje CVčko nebo odkaz na LinkedIn profil - odpovíme každému. Žádné nekonečné pohovory - u nás je cesta k lidem, se kterými si normálně popovídáš, krátká.

Práce v A-WebSys? Ano!

Máš zájem o některou z nabízených pozic? Chceš se ještě na něco zeptat? Zavolej, napiš nebo zrovna vyplň formulář pod vybranou pozicí. Určitě se ozveme!

 

Ondřej Blažek

Provozní ředitel 

Ondra se ve firmě stará především o to, aby vše šlapalo jak má. Chceš být součástí našeho týmu, nebo máš zájem o nový web? Dej mu vědět, rád si s tebou popovídá!