zarovka sipka kafe
#C#   #PHP   #.NET   #Development   #Team   #Job #MySQL   #MS SQL   #HTML

HR manažer/ka

Nabízíme Ti naše interní HR království se vším, co k tomu patří. Od všech personálních činností trochu a s mnoha příležitostmi, jak tuto oblast firmy posouvat dál. Záleží jen na Tobě, jak se této pro nás důležité oblasti zhostíš, Tvoje práce ale bude rozhodně vidět.

Jaké výzvy jsme Ti připravili?

Především se budeš podílet na tom, aby v našem týmu nechyběl nikdo důležitý. Očekáváme, že přibližně polovinu času budeš věnovat recruitmentu - od prvotního oslovení kandidátů až po přivítání nováčků do týmu a zajištění jejich hladkého přistání v A-WebSys. Chceme, aby na kandidáty dýchla pohodová atmosféra ve firmě už při prvním kontaktu a my věříme, že ji dokážeš zprostředkovat.

Tvou další rolí bude pečovat o tým a vytvářet tvůrčí pracovní zázemí - zajímat se o to, co lidé v týmu potřebují, co by přineslo větší pracovní komfort a co zlepšit. Jsme parta hravá - bude na Tobě organizačně zajistit společné teambuildingové akce, fantazii se meze nekladou.

Budeš hlasem firmy na sociálních sítích a také směrem k našim lidem při pravidelné dávce interních komunikace. A protože do HR záběru u nás patří i GDPR povědomí, staneš se strážcem osobních údajů a firemních procesů s tím spojených. 

A spousta dalších činností, které ti umožní získat další zkušenosti z různých zákoutí personalistiky. Tak trochu HR Ferda mravenec :-) Ale nemusíš mít obavy, nebudeš na to sám/sama, čeká tu prima tým, který Tě podpoří - od asistentky až po jednatele.

Shrnuto podtrženo: pestrá paleta činností, které si vezmeš za své a ukážeš, co v Tobě je. Spoustu věcí už máme nějak odladěnou, ale pořád je co zlepšovat a my doufáme, že nám s tím pomůžeš - těšíme se na Tvoji invenci!

Nástup

IHNED

Pracovní doba

PART TIME

Práce

Redmine, Teamio, LinkedIn,...

Mzda

odpovídající Tvým zkušenostem

Co od Tebe očekáváme?

Budeme si rozumět, pokud jsi týmový hráč, dokážeš ledacos s lehkostí odkomunikovat a Odpovědnost je tvoje druhé jméno. Nebazírujeme na nějakém formálním vzdělání v HR, ale očekáváme, že nějaké zkušenosti z této oblasti jsi už nasbíral/a. Zároveň Ti dáme dost prostoru doučit se, co budeš potřebovat.

Je pro nás důležité, abys v týmu dokázal/a šířit pozitivní náladu a naladit se na tu naši IT partičku. Nevyznáváme byrokracii, ale do papírů se sem tam ponoříš, to už k HR administrativě patří. Razíme však heslo, že když už administrativa, tak automatizovaná. S tím souvisí i to, že budeš pracovat v různých systémech a HR nástrojích - bude se ti hodit, pokud se kamarádíš s počítačem a dokážeš se v aplikacích rychle zorientovat.

Pokud se zajímáš o technologie obecně a webový vývoj zvláště, budeme si určitě rozumět. Stačí mít trochu přehled a chuť dozvídat se víc a občas zvědavě nakouknout pod pokličku.

Bude se ti hodit vypsaná ruka - příležitostně nějaký text vytvoříš a dokážeš tak zaujmout čtenáře na blogu/sociálních sítích, nebo nadchnout parťáky k účasti na teambuildingu.

Znalost zákoníku práce je určitě výhoda, ale bude nám i stačit, pokud na sobě v tomto směru chceš zapracovat. Ohledně mezd budeš spolupracovat se zkušeným externím účetním, žádná raketová věda.

Čím Tě chceme zaujmout?

  • Vytvoříme Ti podmínky, aby se Ti pracovalo co nejlépe, uvítáme Tvé nápady a dáme Ti prostor vzdělávat se - chceme, abys u nás spolu s HR profesně posouval i sebe.
  • Tvoje práce bude každý den vidět, náš tým to pozná a ocení.
  • Nelibujeme si v byrokracii, důležitá je pro nás pohodová atmosféra.
  • Práce na zkrácený úvazek, částečný home office, flexi pracovní doba nebo práce 4 dny v týdnu? Je to na domluvě.
  • Taťkové a mamky vítáni! Rodiče mezi nás zaplují stejně hladce jako ti, kteří jsou baby-free.
  • Dostaneš férovou odměnu, která bude odrážet Tvé zkušenosti a výsledky, preferujeme HPP a dáme Ti rovnou smlouvu na neurčito.
  • Víme, že dobré výkony je potřeba ocenit, proto Tvoji mzdu budeme průběžně navyšovat.
  • A nakonec pár drobností, které potěší: nekonečný šálek kávy, dovolená navíc, sick days, stravenky, multisport karta, společné akce (mrkni na náš facebook!) a další.

Tady najdeš víc informací o tom, kde pracujemejak to u nás vypadá a na jakých technologiích stavíme.

Tak co, jdeš do toho? Budeme rádi, když připojíš pár řádek o tvém zájmu a těšíme se na osobní setkání!

Chceš se potkat osobně nebo máš upřesňující dotaz? Dej nám o sobě vědět prostřednictvím kontaktního formuláře nebo na jobs@awebsys.cz. Pošli svoje CVčko nebo odkaz na LinkedIn profil - odpovíme každému. Žádné nekonečné pohovory - u nás je cesta k lidem, se kterými si normálně popovídáš, krátká.

*

Práce v A-WebSys? Ano!

Máš zájem o některou z nabízených pozic? Chceš se ještě na něco zeptat? Zavolej, napiš nebo zrovna vyplň formulář pod vybranou pozicí. Určitě se ozveme!

Michaela Grunová

HR manager

Míša se stará o to, aby byli všichni v týmu A-WebSys spokojeni a rádi chodili do práce - i v pondělí :). Pokud se Ti líbí co děláme, pošli nám své CV a stav se na kafe. Těšíme se na Tebe!