zarovka sipka kafe
#C#   #PHP   #.NET   #Development   #Team   #Job #MySQL   #MS SQL   #HTML

HR manažer/ka

Nabízíme Ti naše interní HR království se vším, co k tomu patří. Od všech personálních činností trochu a s mnoha příležitostmi, jak tuto oblast firmy posouvat dál.

Jaké výzvy jsme Ti připravili?

Především se budeš podílet na tom, aby v našem týmu nechyběl nikdo důležitý. Očekáváme, že přibližně polovinu času budeš věnovat recruitmentu - od prvotního oslovení kandidátů až po přivítání nováčků do týmu a zajištění jejich hladkého přistání v A-WebSys. Chceme, aby na kandidáty dýchla pohodová atmosféra ve firmě už při prvním kontaktu a my věříme, že ji dokážeš zprostředkovat. 

Tvou další rolí bude pečovat o tým a vytvářet tvůrčí pracovní zázemí - zajímat se o to, co lidé v týmu potřebují, co by přineslo větší pracovní komfort a co zlepšit. Jsme parta hravá - bude na Tobě organizačně zajistit společné teambuildingové akce, fantazii se meze nekladou. Budeš hlasem firmy na sociálních sítích a také směrem k našim lidem při pravidelné dávce interních komunikace.

A spousta dalších činností, které ti umožní získat další zkušenosti z různých zákoutí personalistiky. Tak trochu HR Ferda mravenec :-) Ale nemusíš mít obavy, nebudeš na to sám/sama, čeká tu prima tým, který Tě podpoří - od asistentky až po jednatele.

A co konkrétně bude tvým úkolem?

 • Udržovat personální agendu a vést související administrativu 
 • Starat se o náš tým 
 • Organizovat teambuildingy
 • Vystavovat inzeráty a hledat ty nejlepší uchazeče, aktivně je oslovovat a domlouvat pohovory.
 • Vést pohovory, zjišťovat potřebné informace a zodpovídat otázky.
 • Pracovat s náborovými nástroji a sociálními sítěmi jako je Linked in 

Nástup

IHNED

Pracovní doba

FULL TIME

Práce

Redmine, Teamio, LinkedIn,...

Mzda

odpovídající Tvým zkušenostem

Co od Tebe očekáváme?

Budeme si rozumět, pokud jsi týmový hráč, dokážeš ledacos s lehkostí odkomunikovat a Odpovědnost je tvoje druhé jméno. Nebazírujeme na nějakém formálním vzdělání v HR, ale očekáváme, že nějaké zkušenosti z této oblasti jsi už nasbíral/a. Zároveň Ti dáme dost prostoru doučit se, co budeš potřebovat.

Nevyznáváme byrokracii, ale do papírů se sem tam ponoříš, to už k HR administrativě patří. Razíme však heslo, že když už administrativa, tak automatizovaná. S tím souvisí i to, že budeš pracovat v různých systémech a HR nástrojích - bude se ti hodit, pokud se kamarádíš s počítačem a dokážeš se v aplikacích rychle zorientovat.

Pokud se zajímáš o technologie obecně a webový vývoj zvláště, budeme si určitě rozumět. Stačí mít trochu přehled a chuť dozvídat se víc a občas zvědavě nakouknout pod pokličku.

Bude se ti hodit vypsaná ruka - příležitostně nějaký text vytvoříš a dokážeš tak zaujmout čtenáře na blogu/sociálních sítích, nebo nadchnout parťáky k účasti na teambuildingu.

Znalost zákoníku práce je určitě výhoda, ale bude nám i stačit, pokud na sobě v tomto směru chceš zapracovat. Důležitější je, aby jsi měl/a zkušenosti s náborem (oblast IT velkou výhodou). 

Je pro nás důležité, abys v týmu dokázal/a šířit pozitivní náladu a naladit se na tu naši IT partičku <3


Čím Tě chceme zaujmout?

 • Vytvoříme Ti podmínky, aby se Ti pracovalo co nejlépe, uvítáme Tvé nápady a dáme Ti prostor vzdělávat se - chceme, abys u nás spolu s HR profesně posouval i sebe.
 • Tvoje práce bude každý den vidět, náš tým to pozná a ocení.
 • Nelibujeme si v byrokracii, důležitá je pro nás pohodová atmosféra.
 • Práce na zkrácený úvazek, částečný home office, flexi pracovní doba nebo práce 4 dny v týdnu? Je to na domluvě.
 • Taťkové a mamky vítáni! Rodiče mezi nás zaplují stejně hladce jako ti, kteří jsou baby-free.
 • Dostaneš férovou odměnu, která bude odrážet Tvé zkušenosti a výsledky, preferujeme HPP a dáme Ti rovnou smlouvu na neurčito.
 • Víme, že dobré výkony je potřeba ocenit, proto Tvoji mzdu budeme průběžně navyšovat.
 • A nakonec pár drobností, které potěší: nekonečný šálek kávy, dovolená navíc, sick days, stravenky, multisport karta, společné akce (mrkni na náš facebook!) a další.

Tady najdeš víc informací o tom, kde pracujemejak to u nás vypadá a na jakých technologiích stavíme.

Tak co, jdeš do toho? Budeme rádi, když připojíš pár řádek o tvém zájmu a těšíme se na osobní setkání!

Chceš se potkat osobně nebo máš upřesňující dotaz? Dej nám o sobě vědět a napiš nám na email jobs@awebsys.cz. Pošli svoje CVčko nebo odkaz na LinkedIn profil - odpovíme každému. Žádné nekonečné pohovory - u nás je cesta k lidem, se kterými si normálně popovídáš, krátká.

Práce v A-WebSys? Ano!

Máš zájem o některou z nabízených pozic? Chceš se ještě na něco zeptat? Zavolej, napiš nebo zrovna vyplň formulář pod vybranou pozicí. Určitě se ozveme!

 

Ondřej Blažek

HR manager

Ondra se stará o spokojenost všech našich kolegů. Pokud máš zájem, pošli mu svůj životopis a stav se na kafe. Rád si s tebou popovídá! :-)