zarovka sipka kafe
#C#   #PHP   #.NET   #Development   #Team   #Job #MySQL   #MS SQL   #HTML #Kotlin #React

L2/L3 support pro FinTech projekt

Hledáme parťáka na pozici L2/L3 support, který se stane součástí našeho malého rodinného týmu v Praze.

Koho hledáme? 

Přidejte se k nám! Hledáme nového kolegu, který je připraven, stát se klíčovou součástí našeho útulného a rodinného týmu v srdci Prahy. Pojďte se zapojit do dlouhodobého a inovativního FinTech projektu, který jsme s láskou a odhodláním vybudovali před 5 lety. Pojišťovna, založená skupinou 10 nadšených a energických profesionálů, nyní hrdě čítá 60 kolegů, včetně 17 IT specialistů.

Inovace na dosah ruky: Náš tým si sám navrhl a vyvinul všechny aplikace od základu, využívajíc technologie šité na míru. Naše aplikace nejen zjedodušují a zrychlují naše procesy, ale také poskytují vynikající zážitek našim klientům a prodejcům.

Spolupráce a rozvoj: Každý člen má možnost aktivně se podílet na návrhu, analýze, vývoji i testování - volba je jen na Tobě! U nás se nikdy nenudíš a neustále se učíš nové věci. Navíc máš kolem sebe skvělé lidi, kteří ti pomohou a podpoří Tě.

Vize a hodnoty: Neusilujeme o průměr. Hledáme smysl ve své práci a toužíme sdílet své inovativní myšlenky s celým světem. Chceme být lídry v našem oboru a přinášet pozitivní změnu do společnosti. Ale nezapomínáme na to, co je důležité: klid a pohoda. Víme, že nic se neděje přes noc a že je třeba mít trpělivost a respekt k procesu.

NÁSTUP

dle domluvy

PRACOVNÍ DOBA

160h/měsíc

LOKALITA

Praha - Chodov

MZDA

Dle seniority

Co u Tebe oceníme?

 • základní znalost SQL
 • myslí ti to analyticky
 • máš technický přehled - když se vyskytne chyba, zkontroluješ ji a dokážeš ji také najít
 • schopnost řešit problém hned, a když se ozve zákazník, pomůžeš mu vše vyřešit
 • nebojíš se kdykoli a kohokoli zeptat
 • dokážeš pracovat samostatně, ale zároveň i v týmu
 • jsi vidět a slyšet
 • angličtina na úrovni B2
 • nevadí Ti docházet do kanceláře alespoň 2x týdně, osobní kontakt s kolegy je vždycky lepší než virtuálně přes obrazovku

Co a kdo na Tebe čeká?

 • 1/4 analýza, 1/3 znalost procesu, součástí Tvé práce bude i testing
 • tým namíchaný z IT profíků (od analýzy, návrhů, implementaci až po testování) a zároveň, juniornějších vývojářů, kteří přináší do projektu svěží vítr
 • Jirka, náš šikovný a hlavně lidský vedoucí týmu, který Ti bude stát po boku
 • prostor pro vlastní kreativitu, nové nápady a především jejich realizaci
 • možnost profesního růstu


Co Tě nemine ve výběrku?

 1. Nejdříve si spolu zavoláme, ověříme si základní fakta a porovnáme očekávání. Budeme se bavit o daném projektu i zmiňované pozici. Pokud si to sedne, domluvíme se na online setkání.
 2. Online setkání proběhne společně se Standou a Jirkou, kteří ti představí projekt detailněji, doptají se na Tvé zkušenosti. Pokud si sedneme i osobnostně, a to poznáme pravděpodobně velice rychle :), domlouvá se poslední kolo.
 3. Poslední kolo výběrového řízení probíhá formou osobního setkání na pražské pobočce. Dostaneš možnost, podívat se blíže k našemu týmu, doptat se na případné nesrovnalosti, budeme se ptát i my. Pokud to oběma stranám bude dávat smysl, přijde Ti nabídka.

 

Chceš se potkat osobně nebo máš upřesňující dotaz? Dej nám o sobě vědět a napiš nám na email jobs@awebsys.cz. Pošli svoje CVčko nebo odkaz na LinkedIn profil - odpovíme každému. Žádné nekonečné pohovory - u nás je cesta k lidem, se kterými si normálně popovídáš, krátká.

Práce v A-WebSys? Ano!

Máš zájem o některou z nabízených pozic? Chceš se ještě na něco zeptat? Zavolej, napiš nebo zrovna vyplň formulář pod vybranou pozicí. Určitě se ozveme!

Moni&Heli

HR manažerky

Máme "na radost" celé brněnské HR království se vším všudy. Pokud se ti líbí nabízená pozice, ozvi se nám: monika.kolarova@awebsys.cz nebo helena.halirova@awebsys.cz