zarovka sipka kafe
#C#   #PHP   #.NET   #Development   #Team   #Job #MySQL   #MS SQL   #HTML #Kotlin #React

Ponoř se do fullstack vývoje (.NET/React/TypeScript)

Pojď s námi měnit finanční svět k lepšímu!

Koho hledáme?

Do naší mateřské společnosti, finanční skupiny s odvážnými a smysluplnými vizemi a kapitálem na jejich realizaci, hledáme vývojáře, který se rád pustí do fullstack vývoje a zanechá na projektu svůj vlastní otisk.
Nehledáme již vyprofilovaného člověka, ale spíše někoho, kdo má solidní základy a chuť se dále rozvíjet.

Naše cesta? Pomáhat více než 600 000 klientům k lepšímu finančnímu životu. A to vše s investiční společností, pojišťovnou, sítí kamenných poboček, vlastní penzijní společností a nyní i cloudovou bankou, která posouvá hranice bankovnictví v ČR. Zníme jako korporace? Nenech se zmást. U nás si můžeš dát kafe třeba s CTO/CIO a popovídat si o vizích a snech. Jsme inovátoři. Jsme tvůrci. A teď hledáme Tebe!

Na projektu pro finanční plánování máme čtyři fokusované týmy - Alfa, Beta, Gama a Omega, v jejich čele stojí Pavel Suchý. Pojďme se podívat, co vše mají jednotlivé týmy pod palcem:

Alfa: Bojujeme proti papírové zátěži digitálními smlouvami a inovacemi, které usnadňují život.

Beta: Zaměřujeme se na špičkový klientský servis. Pokud tě baví vytvářet nástroje, které dělají klienty šťastnějšími, Beta je tvůj domov.

Gama: Inovace a automatizace na prvním místě. Právě sem hledáme vývojáře, který se nezalekne FE (TypeScript) a udělá z něj v kombinaci s .NET svoje hřiště.

Omega: Tým má na starosti automatizaci, fixaci chyb, vývoj úprav a vylepšení.

NÁSTUP

Ihned

PRACOVNÍ DOBA

Plný úvazek

NÁPLŇ PRÁCE

.NET, React, TypeScript, Knockout, Git, MS365

Lokalita

Brno

Jaké nástroje/technologie na projektu potkáš?

  • .NET, T-SQL, ASP.NET MVC,
  • TypeScript, Knockout, React,
  • DevOps, Git,
  • Vše na projektu jede v Microsoft 365

Co ti nabízíme?

  • Motivující finanční ohodnocení a roční bonusy.
  • Nekorporátní prostředí a přátelskou atmosféru ve fintech.
  • Útulné a moderní kanceláře ve Spielberk Office Centre v Brně.
  •  Nekonečný přísun kvalitní kávy zajištěn.
  •  Každou středu si můžeš užít s kolegy oběd zdarma.
  •  Stravenky, cafeterii, Multisportku a mnoho dalších benefitů.
  •  Příspěvek na penzijní pojištění a zvýhodněné finanční produkty a mobilní tarif.
  •  Spoustu vyšperkovaných teambuildingů.
  •  Podporu tvého vzdělávání a profesního růstu.
  •  Flexibilitu práce z domova, když potřebuješ prostor pro hlubokou práci.

Chceš se potkat osobně nebo máš upřesňující dotaz? Dej nám o sobě vědět a napiš nám na email jobs@awebsys.cz. Pošli svoje CVčko nebo odkaz na LinkedIn profil - odpovíme každému. Žádné nekonečné pohovory - u nás je cesta k lidem, se kterými si normálně popovídáš, krátká.

Práce v A-WebSys? Ano!

Máš zájem o některou z nabízených pozic? Chceš se ještě na něco zeptat? Zavolej, napiš nebo zrovna vyplň formulář pod vybranou pozicí. Určitě se ozveme!

Moni&Heli

HR manažerky

Máme "na radost" celé brněnské HR království se vším všudy. Pokud se ti líbí nabízená pozice, ozvi se nám: monika.kolarova@awebsys.cz nebo helena.halirova@awebsys.cz