Novinky emailem
QR kontakt
A-WebSys, spol. s r.o.
Kounicova 966/67a
602 00 Brno

Tel.: 541 144 607
info@awebsys.cz
Řekli o nás
Ing. arch. Petr Vala, jednatel:
"Dovolte mi, abych Vám i týmu Vašich spolupracovníků poděkoval za úspěšnou spolupráci při tvorbě naší webové prezentace a implementaci informačního systému. Oceňuji především osobní přístup a vysokou míru profesionality, které bylo při řešení našich náročných požadavků více než třeba."
Petr Bartoš – člen představenstva, ředitel Operation:
"Společnost Partners v oblasti IT a SW vývoje vsází v drtivé většině případů na interní zdroje a interní IT, neboť obecná zkušenost s externími firmami je povětšinou přinejlepším průměrná. Se společností A-WebSys nicméně spolupracujeme dlouhodobě, neboť jsme si ověřili, že spolupráce má smysl a A-WebSys je výjimkou z výše uvedené obecné statistiky. Jakkoliv samozřejmě i v této spolupráci dochází občas k nedorozuměním, názorovým střetům a občas i dílčím neúspěchům, přístup A-WebSys je v těchto situacích velmi konstruktivní, A-WebSys se nebojí říct vlastní názor a před svými případnými chybami se neschovává. Pro mě jako člena představenstva celého holdingu Partners je toto naprosto klíčový faktor, neboť se můžu spolehnout, že společně pak můžeme myslet na řešení problému a nikoliv na problém samotný a zatím všechny společné projekty dopadly k naší spokojenosti."

Programování aplikací a portálů

A-WebSys se specializuje na tvorbu rozsáhlých internetových aplikací a portálů. Jelikož sami provozujeme několik webových serverů, při vývoji uživatelského i administračního rozhraní myslíme především na ty, kteří budou námi vytvořený produkt používat. Díky několikaletým zkušenostem dokážeme pomoci s návrhem aplikačně složitých a rozsáhlých projektů, s jejich údržbou, reklamní podporou i statistickým vyhodnocováním úspěšnosti.

Webové aplikace

Na rozdíl od menších firem  zaměstnává společnost A-WebSys programátory na stálý pracovní poměr, což pro klienta znamená zejména zajištění kontinuity a záruku kvalitně odvedené práce po celou dobu spolupráce.

Společnosti A-WebSys je řešitelem projektu "Management internetových portálů", na který získala v roce 2010 dotaci v rámci operačního programu Podnikání a inovace. Předmětem projektu je vývoj nového softwarového řešení v podobě obecné aplikace pro zadávání, aktualizaci a vyhledání dat postavené na nejnovějších technologiích a vícevrstvé architektuře. Součástí bude rozsáhlé administrační rozhraní pro správu dat na bázi víceúrovňového řízení přístupů.

Loga

Důležitým prvkem bude parametrické vyhledávání s automatickým skloňováním a časováním zadaného řetězce. Zajišťujeme čistě objektově orientované aplikace. Celá aplikace bude řešena primárně pomocí nejnovějších verzí těchto technologií: PHP5 (OOP), MySQL5, Apache2, XHTML či HTML5, CSS3, JavaScript, AJAX.

 • 11. 6. 2014

  Patříme k firmám, které podporují aktivní otcovství svých zaměstnanců a které fandí tátům, proto jsme získali značku kvality Tátové vítáni. Zajímají Vás výhody, které z toho plynou pro naše zaměstnance? Více zde.

 • 14. 4. 2014

  Provedli jsme úspěšný přechod na novou verzi Redmine, který má nový a lepší vzhled. Správa projektů tak bude jednodušší.

 • 10. 4. 2014

  Spustili jsme nové designové stránky Interiery.cz, které jsou založeny na bohatých fotogaleriích od významných interiérových dodavatelů. Inspiraci pro Vaše bydlení tak můžete najít právě tady. Více na www.interiery.cz.

 • 9. 4. 2014

  Dokončili jsme další zajímavý projekt. Tentokrát jsme vytvořili systém WIKI pro společnost Partners Financial Services, a.s., která patří k významným poskytovatelům finančního poradenství.

RSS zdroj