Novinky emailem
QR kontakt
A-WebSys, spol. s r.o.
Kounicova 966/67a
602 00 Brno

Tel.: 541 144 607
info@awebsys.cz
Řekli o nás
Martin Chovanec – marketingový ředitel:
"V letošním roce se Vám podařilo v oblasti celkové správy naší internetové prezentace, do které patří Webhosting a serverhosting, optimalizace SEO, správa PPC kampaní, zvýšit návštěvnost o více než 35 % oproti minulému roku, navýšit mnohonásobně odkazy na naše stránky, zlepšit a udržet pozice na vybraná klíčová slova na vyhledávačích Seznam a Google a také zefektivnit PPC kampaně."
Kateřina Hrbáčková – manažer internetového marketingu:
"Chtěla bych Vám poděkovat za spolupráci, kterou jsme v letošním roce zahájili na základě výběrového řízení na dodavatele naší nové webové prezentace a eshopu. Během krátké doby jste vytvořili nové stránky na základě našich grafických návrhů a zapracovali jste veškeré naše požadavky na funkcionalitu systému, typické pro prodej našeho sortimentu."

Programování aplikací a portálů

A-WebSys se specializuje na tvorbu rozsáhlých internetových aplikací a portálů. Jelikož sami provozujeme několik webových serverů, při vývoji uživatelského i administračního rozhraní myslíme především na ty, kteří budou námi vytvořený produkt používat. Díky několikaletým zkušenostem dokážeme pomoci s návrhem aplikačně složitých a rozsáhlých projektů, s jejich údržbou, reklamní podporou i statistickým vyhodnocováním úspěšnosti.

Webové aplikace

Na rozdíl od menších firem  zaměstnává společnost A-WebSys programátory na stálý pracovní poměr, což pro klienta znamená zejména zajištění kontinuity a záruku kvalitně odvedené práce po celou dobu spolupráce.

Společnosti A-WebSys je řešitelem projektu "Management internetových portálů", na který získala v roce 2010 dotaci v rámci operačního programu Podnikání a inovace. Předmětem projektu je vývoj nového softwarového řešení v podobě obecné aplikace pro zadávání, aktualizaci a vyhledání dat postavené na nejnovějších technologiích a vícevrstvé architektuře. Součástí bude rozsáhlé administrační rozhraní pro správu dat na bázi víceúrovňového řízení přístupů.

Loga

Důležitým prvkem bude parametrické vyhledávání s automatickým skloňováním a časováním zadaného řetězce. Zajišťujeme čistě objektově orientované aplikace. Celá aplikace bude řešena primárně pomocí nejnovějších verzí těchto technologií: PHP5 (OOP), MySQL5, Apache2, XHTML či HTML5, CSS3, JavaScript, AJAX.

 • 22. 9. 2014

  Máme nového kvalifikovaného SEO specialistu, který získal certifikáty Google Adwords Qualified IndividualGoogle Analytics Individual Qualification. Rádi Vám poradíme s internetovým marketingem.

 • 11. 9. 2014

  Vytvořili jsme Intranet pro zaměstnance Mezinárodního centra klinického výzkumu Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně. Potřebujete vyvinout dobrý nástroj pro interní komunikaci zaměstnanců? Kontaktujte nás.

 • 9. 9. 2014

  Spustili jsme další rozsáhlou aplikaci, která byla vytvořena pro společnost SUNNY Computer Technology. Katalog v 6 jazykových mutacích je určen především pro velkoodběratele. Prohlédněte si ho na www.sunny-euro.com.

 • 4. 9. 2014

  Máme pro vás další termín školení  - Práce s eshopem. Školení je určeno úplným nováčkům v oblasti internetového obchodování a je poskytováno zdarma. Kdy? 22. září 14:00-17:00 Více informací najdete zde.

RSS zdroj