Novinky emailem
QR kontakt
A-WebSys, spol. s r.o.
Kounicova 966/67a
602 00 Brno

Tel.: 541 144 607
info@awebsys.cz
Řekli o nás
Ing. arch. Petr Vala, jednatel:
"Dovolte mi, abych Vám i týmu Vašich spolupracovníků poděkoval za úspěšnou spolupráci při tvorbě naší webové prezentace a implementaci informačního systému. Oceňuji především osobní přístup a vysokou míru profesionality, které bylo při řešení našich náročných požadavků více než třeba."
Martin Chovanec – marketingový ředitel:
"V letošním roce se Vám podařilo v oblasti celkové správy naší internetové prezentace, do které patří Webhosting a serverhosting, optimalizace SEO, správa PPC kampaní, zvýšit návštěvnost o více než 35 % oproti minulému roku, navýšit mnohonásobně odkazy na naše stránky, zlepšit a udržet pozice na vybraná klíčová slova na vyhledávačích Seznam a Google a také zefektivnit PPC kampaně."

Programování aplikací a portálů

A-WebSys se specializuje na tvorbu rozsáhlých internetových aplikací a portálů. Jelikož sami provozujeme několik webových serverů, při vývoji uživatelského i administračního rozhraní myslíme především na ty, kteří budou námi vytvořený produkt používat. Díky několikaletým zkušenostem dokážeme pomoci s návrhem aplikačně složitých a rozsáhlých projektů, s jejich údržbou, reklamní podporou i statistickým vyhodnocováním úspěšnosti.

Webové aplikace

Na rozdíl od menších firem  zaměstnává společnost A-WebSys programátory na stálý pracovní poměr, což pro klienta znamená zejména zajištění kontinuity a záruku kvalitně odvedené práce po celou dobu spolupráce.

Společnosti A-WebSys je řešitelem projektu "Management internetových portálů", na který získala v roce 2010 dotaci v rámci operačního programu Podnikání a inovace. Předmětem projektu je vývoj nového softwarového řešení v podobě obecné aplikace pro zadávání, aktualizaci a vyhledání dat postavené na nejnovějších technologiích a vícevrstvé architektuře. Součástí bude rozsáhlé administrační rozhraní pro správu dat na bázi víceúrovňového řízení přístupů.

Loga

Důležitým prvkem bude parametrické vyhledávání s automatickým skloňováním a časováním zadaného řetězce. Zajišťujeme čistě objektově orientované aplikace. Celá aplikace bude řešena primárně pomocí nejnovějších verzí těchto technologií: PHP5 (OOP), MySQL5, Apache2, XHTML či HTML5, CSS3, JavaScript, AJAX.

 • 14. 4. 2014

  Provedli jsme úspěšný přechod na novou verzi Redmine, který má nový a lepší vzhled. Správa projektů tak bude jednodušší.

 • 10. 4. 2014

  Spustili jsme nové designové stránky Interiery.cz, které jsou založeny na bohatých fotogaleriích od významných interiérových dodavatelů. Inspiraci pro Vaše bydlení tak můžete najít právě tady. Více na www.interiery.cz.

 • 9. 4. 2014

  Dokončili jsme další zajímavý projekt. Tentokrát jsme vytvořili systém WIKI pro společnost Partners Financial Services, a.s., která patří k významným poskytovatelům finančního poradenství.

 • 27. 3. 2014

  V pátek 21.3. jsme se úspěšně zúčastnili souboru veletrhů FOR HABITAT, kde jsme v rámci programu odprezentovali témata: Jsou www stránky dostačující pro potenciální klienty? a Moderní online propagace.

RSS zdroj