zarovka sipka kafe
#Mapa   #GDPR   #Faktury   #Kudy   #Office   #Invoice   #Brno #Kde   #Kam   #Parking

Kudy k nám

Všechny důležité informace, jak se k nám dostanete a kde můžete zaparkovat.

Najdete nás v centrum města Brna na adrese Kounicova 966/67a
GPS: 49°12'36.207"N, 16°35'35.662"E
Vstup do našich kanceláří se nachází na terase nad supermarketem Billa. Napravo od vchodu do supermarketu vedou schody na terasu. Vyjděte po nich a dejte se vlevo. Po cca 70 metrech je prosklený vstup do budovy. Najdete nás hned v přízemí za vrátnicí.

Autem

Při cestě od hlavní české dálnice D1 doporučujeme využít sjezd 190 a pokračovat do tunelu směr Svitavy. Po projetí Pisáreckého tunelu pokračujte směr Svitavy. V dnešní době navigací je to hračka.
Parkování je možné na neplacených veřejných parkovištích v okolí budovy. Zejména v období blokových čištění je však potřeba počítat s nutností hledat parkování v širším okolí nebo na placeném parkovišti naproti Fakulty stavební VUT (Veveří 331/95).

Městskou hromadnou dopravou 

Pokud jedete přes město nebo jste přijeli na brněnské hlavní nádraží, nasedněte na tramvaj č. 12, která jezdí velmi často a z hlavního nádraží vás k nám doveze za 15 minut. Ze zastávky Klusáčkova se kousek vraťte k brněnským trojčatům (výškové budovy), nedaleko nichž sídlíme. Z ulice Česká (Brandlova) můžete využít i trolejbus 36, který bývá prázdnější než tramvaj. Z nádraží Královo Pole pak tramvaj č. 6, vystoupit na zastávce Šumavská a příjemnou procházkou dojít po ulici Šumavská k nám.

Na kole

V letním období je možné využít vlastní kolo nebo systém sdílení kol po Brně. Jedna stanice (Velonet) je i přímo u našich kanceláří, takže můžete využít pohodlnou dopravu a hustou síť cyklostezek po Brně. Z ulice Česká / Moravského náměstí jste u nás za 5 minut. Například ulice Kounicova má vlastní cyklopruh skoro až k nám.


Potřebujete poradit?

Máte dotaz ohledně našich služeb, nebo je vše jasné a chcete s námi začít spolupracovat na novém projektu? Neváhejte nás kontaktovat.

Zobrazit kontakty

Petra Vrbacká

Office manager

Petra zajišťuje provoz naší kanceláře a hlídá všechny termíny. Pokud máte nějaké dotazy ohledně A‑WebSys, směřujte je na Peťu.