zarovka sipka kafe
#C#   #PHP   #.NET   #Development   #Team   #Job #MySQL   #MS SQL   #HTML

Do čeho se u nás můžeš pustit?

Nechceš zůstat jen u bouchání e-shopů/webovek/mobilních aplikací nebo vyvíjet jen na jedné konkrétní technologii? Dáme ti možnost vyzkoušet různé projekty pod jednou střechou.

Do čeho se u nás můžeš pustit?

Od vývoje internetových a intranetových aplikací zejména pro finanční sektor (PHP), přes multiplatformní aplikace (C# a Xamarin) až k interním projektům jako vývoj nástroje pro shromažďování a klasifikaci dat z internetu (Big Data řešení). Jeden z našich týmů rozvíjí veškeré online aktivity kolem e-shopu s kvalitními potravinami Sklizeno.cz. Možností je u nás spousta - přestane-li tě bavit vývoj na jednom projektu, můžeš nasbírat zkušenosti z jiné oblasti.

Fintech projekty (PHP)

Naše společnost se v posledních letech soustřeďuje na digitalizaci agendy finančních institucí (tzv. fintech) - vyvíjíme interní systémy, formulářové aplikace, nastavujeme biometrické podepisování smluv, propojujeme systémy. Našimi klienty jsou významné pojišťovny, finanční zprostředkovatelé a investiční fondy (Allianz, AXA, GeneraliHome Credit,  Metlife, Pioneer nebo Partners). Pokud tě zajímají konkrétní realizované projekty, můžeš nahlédnout do našich referencí.

Sklizeno.cz (PHP)

Pro MyFood, s. r. o. pečujeme o vývoj e-shopu s kvalitními potravinami, o tabletovou aplikaci pro objednávání jídel a roznosové microsity. Vyvíjíme také aplikace pro online objednávání cateringů a pro B2B. Ideální projekt pro mlsné vývojáře :-)

Vývoj aplikací na Xamarinu (v C#)

Pro jednoho z našich dlouholetých klientů z finančního sektoru vyvíjíme multiplatformní aplikaci určenou především pro tablety s operačními systémy Android a iOS. V České republice se jedná o unikátní řešení, které usnadní život poradcům a klientům největších finančních institucí. Buď u toho s námi!


Práce v A-WebSys? Ano!

Máš zájem o některou z nabízených pozic? Chceš se ještě na něco zeptat? Zavolej, napiš nebo zrovna vyplň formulář pod vybranou pozicí. Určitě se ozveme!

Viktor Kulhavý

HR manager

Viktor má na starosti pracovní posily do týmu A‑WebSys i Sklizeno. Chcete v naší společnosti pracovat? Kontaktujte Viktora. Šikovní lidé mají u nás místo jisté.