zarovka sipka kafe
#C#   #PHP   #.NET   #Development   #Team   #Job #MySQL   #MS SQL   #HTML #Kotlin #React

Do čeho se u nás můžeš pustit?

Nechceš zůstat jen u bouchání e-shopů/webovek/mobilních aplikací nebo vyvíjet jen na jedné konkrétní technologii? Dáme ti možnost vyzkoušet různé projekty pod jednou střechou.

Do čeho se u nás můžeš pustit?

Od vývoje internetových a intranetových aplikací zejména pro finanční sektor (PHP), přes multiplatformní aplikace (C# a Xamarin) až k interním projektům jako vývoj nástroje pro shromažďování a klasifikaci dat z internetu (Big Data řešení). Možností je u nás spousta - přestane-li tě bavit vývoj na jednom projektu, můžeš nasbírat zkušenosti z jiné oblasti.

Fintech projekty (PHP)

Naše společnost se v posledních letech soustřeďuje na digitalizaci agendy finančních institucí (tzv. fintech) - vyvíjíme interní systémy, formulářové aplikace, nastavujeme biometrické podepisování smluv, propojujeme systémy. Našimi klienty jsou významné pojišťovny, finanční zprostředkovatelé a investiční fondy (Allianz, AXA, GeneraliHome Credit,  Metlife, Pioneer nebo Partners). Pokud tě zajímají konkrétní realizované projekty, můžeš nahlédnout do našich referencí.


Vývoj aplikací na Xamarinu (v C#)

Pro jednoho z našich dlouholetých klientů z finančního sektoru vyvíjíme multiplatformní aplikaci určenou především pro tablety s operačními systémy Android a iOS. V České republice se jedná o unikátní řešení, které usnadní život poradcům a klientům největších finančních institucí. Buď u toho s námi!


Práce v A-WebSys? Ano!

Máš zájem o některou z nabízených pozic? Chceš se ještě na něco zeptat? Zavolej, napiš nebo zrovna vyplň formulář pod vybranou pozicí. Určitě se ozveme!

Eliška Jančí

HR manager

Eliška má na starosti personální agendu, nábor a hlavně spokojenost celého našeho týmu. Organizuje teambuildingy a podílí se na PR společnosti. Máš zájem o práci v naší firmě? Napiš jí!