zarovka sipka kafe
#C#   #PHP   #.NET   #Development   #Team   #Job #MySQL   #MS SQL   #HTML

Do čeho se u nás můžeš pustit?

Nechceš zůstat jen u bouchání e-shopů/webovek/mobilních aplikací nebo vyvíjet jen na jedné konkrétní technologii? Dáme ti možnost vyzkoušet různé projekty pod jednou střechou.

Do čeho se u nás můžeš pustit?

Od vývoje internetových a intranetových aplikací zejména pro finanční sektor (PHP), přes multiplatformní aplikace (C# a Xamarin) až k interním projektům jako vývoj nástroje pro shromažďování a klasifikaci dat z internetu (Big Data řešení). Možností je u nás spousta - přestane-li tě bavit vývoj na jednom projektu, můžeš nasbírat zkušenosti z jiné oblasti.

Fintech projekty (PHP)

Naše společnost se v posledních letech soustřeďuje na digitalizaci agendy finančních institucí (tzv. fintech) - vyvíjíme interní systémy, formulářové aplikace, nastavujeme biometrické podepisování smluv, propojujeme systémy. Našimi klienty jsou významné pojišťovny, finanční zprostředkovatelé a investiční fondy (Allianz, AXA, GeneraliHome Credit,  Metlife, Pioneer nebo Partners). Pokud tě zajímají konkrétní realizované projekty, můžeš nahlédnout do našich referencí.


Vývoj aplikací na Xamarinu (v C#)

Pro jednoho z našich dlouholetých klientů z finančního sektoru vyvíjíme multiplatformní aplikaci určenou především pro tablety s operačními systémy Android a iOS. V České republice se jedná o unikátní řešení, které usnadní život poradcům a klientům největších finančních institucí. Buď u toho s námi!


Práce v A-WebSys? Ano!

Máš zájem o některou z nabízených pozic? Chceš se ještě na něco zeptat? Zavolej, napiš nebo zrovna vyplň formulář pod vybranou pozicí. Určitě se ozveme!

 

Ondřej Blažek

HR manager

Ondra se stará o spokojenost všech našich kolegů. Pokud máš zájem, pošli mu svůj životopis a stav se na kafe. Rád si s tebou popovídá! :-)