zarovka sipka kafe
#App   #Mobil   #Agile   #Redmine   #Fintech   #Scrum   #Selenium #PSD2   #WSP2   #PHP #SOAP

Mobilní aplikace

Vyvíjíme aplikace pro chytré mobilní telefony a tablety na platformách iOS, Android a Windows.

Vývoj mobilních aplikací na míru představuje několik fází, které na sebe vzájemně navazují. Před zahájením každého projektu analyzujeme, měříme a odhadujeme jeho náročnost. Než přejdeme k samotnému programování, navrhujeme design, malujeme, kreslíme a soustředíme se na uživatelské rozhraní aplikace. Každý projekt z naší dílny před spuštěním projde rukama zkušených a přísných testerů. Jakmile je aplikace odladěná a otestovaná, zajistíme její vydání a pomáháme ji šířit mezi uživatele. Vydáním aplikace projekt nekončí, aplikace začíná žít a my jsme připraveni zajistit její servisní podporu, údržbu a rozvoj. V rámci celého vývojového cyklu používáme nejnovější postupy a ty nejlepší dostupné nástroje.


Nevyvíjíme pouze chytrá řešení pro mobilní zařízení. Vyvíjíme především chytrá řešení pro lidi. Sháníte partnera pro vývoj appky snů? Přijďte se poradit již s jejím návrhem, aby splňovala všechny vaše požadavky. Vytváříme kvalitní aplikace na míru a rádi vytvoříme mobilní aplikaci i pro vás.


Potřebujete poradit?

Máte dotaz ohledně našich služeb, nebo je vše jasné a chcete s námi začít spolupracovat na novém projektu? Zanechejte nám na sebe kontakty a my se Vám ozveme. 

Patrik Řehák

Project Manager

Patrik má mnoho zkušeností z projektového řízení, vlastní certifikáty ITIL a Prince2. Ve volných chvílích se věnuje jízdě na kole, sbírání knih a hlavně své rodině.