zarovka sipka kafe
#App   #Mobil   #Agile   #Redmine   #Fintech   #Scrum   #Selenium #PSD2   #WSP2   #PHP #SOAP

Tvorba WWW prezentací

Vytváříme moderní webové prezentace s podporou zobrazení na mobilních zařízeních.

Pro vaše nové webové stránky zajistíme kompletní servis včetně moderního grafického návrhu či webhostingu. V rámci tvorby WWW prezentací provádíme i přípravu na optimalizaci pro vyhledávače. Stránky jsou strukturovány tak, abychom k nim vyhledávačům usnadnili přístup a zároveň zvýšili význam těch částí stránek, které obsahují nejdůležitější klíčová slova a fráze.

Chcete si svoje webové projekty spravovat sami? I na to myslíme! Vyvinuli jsme pro vás systém pro správu i tvorbu webových stránek WebAdmin. Součástí stránek může být i internetový obchod, katalog produktů nebo specializovaný vyhledávač. Připravíme vám web i aplikaci s podporou mobilních zařízení či napojenou na Facebook.


Potřebujete poradit?

Máte dotaz ohledně našich služeb, nebo je vše jasné a chcete s námi začít spolupracovat na novém projektu? Zanechejte nám na sebe kontakty a my se Vám ozveme. 

Michael Illa

Project Manager

Michael je všestranný digitální projekťák. Jeho nejsilnější stránkou jsou digitální dovednosti a webové aplikace. Ve volném čase sportuje a hraje na bicí.