zarovka sipka kafe
#App   #Mobil   #Agile   #Redmine   #Fintech   #Scrum   #Selenium #PSD2   #WSP2   #PHP #SOAP

Tvorba WWW prezentací

Vytváříme moderní webové prezentace s podporou zobrazení na mobilních zařízeních.

Pro vaše nové webové stránky zajistíme kompletní servis včetně moderního grafického návrhu či webhostingu. V rámci tvorby WWW prezentací provádíme i přípravu na optimalizaci pro vyhledávače. Stránky jsou strukturovány tak, abychom vyhledávačům usnadnili přístup k webové prezentaci a zároveň zvýšili význam těch částí stránek, které obsahují nejdůležitější klíčová slova a fráze.

Chcete si svoje webové projekty spravovat sami? I na to myslíme! Součástí stránek může být i internetový obchod, katalog produktů nebo specializovaný vyhledávač. Připravíme vám webovou prezentaci, intranetový portál i on-line aplikaci s podporou mobilních zařízení či napojenou na Facebook nebo jiné služby třetích stran.


Potřebujete poradit?

Máte dotaz ohledně našich služeb, nebo je vše jasné a chcete s námi začít spolupracovat na novém projektu? Neváhejte nás kontaktovat.

Zobrazit kontakty

Michal Hromek

Head of PM

Michal má na starosti správné fungování projektového týmu a supervizuje realizaci klíčových zakázek. Jeho hlavní starostí je, aby všechny projekty probíhaly dle nejlepších očekávání a představ zákazníků.