zarovka sipka kafe
#App   #Mobil   #Agile   #Redmine   #Fintech   #Scrum   #Selenium #PSD2   #WSP2   #PHP #SOAP

Tvorba WWW prezentací

Vytváříme moderní webové prezentace s podporou zobrazení na mobilních zařízeních.

Pro vaše nové webové stránky zajistíme kompletní servis včetně moderního grafického návrhu či webhostingu. V rámci tvorby WWW prezentací provádíme i přípravu na optimalizaci pro vyhledávače. Stránky jsou strukturovány tak, abychom k nim vyhledávačům usnadnili přístup a zároveň zvýšili význam těch částí stránek, které obsahují nejdůležitější klíčová slova a fráze.

Chcete si svoje webové projekty spravovat sami? I na to myslíme! Vyvinuli jsme pro vás systém pro správu i tvorbu webových stránek WebAdmin. Součástí stránek může být i internetový obchod, katalog produktů nebo specializovaný vyhledávač. Připravíme vám web i aplikaci s podporou mobilních zařízení či napojenou na Facebook.


Potřebujete poradit?

Máte dotaz ohledně našich služeb, nebo je vše jasné a chcete s námi začít spolupracovat na novém projektu? Zanechejte nám na sebe kontakty a my se Vám ozveme. 

Marek Sedláček

Project Manager

Marek je velmi zkušený projektový manager se silným technickým backgroundem. Je zárukou, že dovede každý projekt do úspěšného konce. Marek je aktivní hudebník, nejvíce volného času nyní věnuje své rodině.