zarovka sipka kafe
#Vize #Mise #Cile #Strategie #Stakeholders #Zakaznici #Lide #EU #Podporujeme #Historie

Projekty s přispěním EU

Vyvíjíme inovativní softwarová řešení za podpory Evropské unie.


Název projektu: Cloudový aplikační framework Vanilla

Registrační číslo projektu: CZ.01.4.04/0.0/0.0/15_005/0002094

Cílem projektu je vývoj nového softwarového řešení „Vanilla3" pro získávání, ukládání a analýzu dat postaveného na nejnovějších technologiích a vícevrstvé architektuře. Softwarové řešení bude zaměřeno na práci s tzv. „big data". V rámci projektu bude vytvořeno inovativní SW řešení sloužící jako základ vývoje středně až více složitých internetových, intranetových a mobilních aplikací založených na cloudových službách. Projekt je realizován za finanční podpory EU.

 

Název projektu: Cross-sellingový SW nástroj

Registrační číslo projektu: CZ.01.4.04/0.0/0.0/16_076/0009530

SW na podporu prodeje produktů s cílením na finanční sektor. Cílem SW je pomocí analýzy potřeb poskytnout pracovníkům bank a pojišťoven podporu pro optimální konstrukci nabízených produktů. Projekt je realizován za finanční podpory EU.


Potřebujete poradit?

Máte dotaz ohledně našich služeb, nebo je vše jasné a chcete s námi začít spolupracovat na novém projektu? Neváhejte nás kontaktovat.

Zobrazit kontakty

David Pres

Jednatel

David stojí u kormidla od založení firmy. Stanovuje firemní strategii a řeší důležité obchodní případy. Pokud není zrovna s rodinou, leze po horách nebo běhá delší tratě.