zarovka sipka kafe
#C#   #PHP   #.NET   #Development   #Team   #Job #MySQL   #MS SQL   #HTML

Technologie a projekty

Na jakých technologiích v našich projektech jedeme?

Vyvíjíme v PHPku (7) a také v C# na Xamarinu, používáme upravený Zend framework, z databází jsou pro nás stěžejní MySQL (Percona) a  MongoDB, na frontendu máme Node.js s Gruntem. Využíváme různé technologické vychytávky jako je frontovač RabbitMQ, kontejnerování přes Docker, databázovou knihovnu v Doctrine, ElasticSearch na fulltextové vyhledávání, dění v síti monitorujeme přes GrayLog a na testování máme Codeception a Selenium.

U mobilů/tabletů pracujeme krom jiného třeba s NFC čipy. Projekty řídíme v Redmine, komunikujeme přes instant messengery nebo Slack, na plánování sprintů se nám osvědčilo Trello. Jako vývojové prostředí používáme NetBeans/PhpStorm a Visual Studio. Verzujeme v kombinaci Gitu + Gitlabu, na některých starších projektech v SVNku. A pro zajímavost: většinu realizací provozujeme na vlastním HW.


Práce v A-WebSys? Ano!

Máš zájem o některou z nabízených pozic? Chceš se ještě na něco zeptat? Zavolej, napiš nebo zrovna vyplň formulář pod vybranou pozicí. Určitě se ozveme!

Viktor Kulhavý

HR manager

Viktor má na starosti pracovní posily do týmu A‑WebSys i Sklizeno. Chcete v naší společnosti pracovat? Kontaktujte Viktora. Šikovní lidé mají u nás místo jisté.