zarovka sipka kafe
#C#   #PHP   #.NET   #Development   #Team   #Job #MySQL   #MS SQL   #HTML

Technologie a projekty

Na jakých technologiích v našich projektech jedeme?

Webové aplikace vyvíjíme v PHPku na upraveném Zendu a v Symfony, z databází jsou pro nás stěžejní MySQL (Percona) a MongoDB, na frontendu máme Node.js s Gruntem, balíčkujeme ve webpacku a používáme ECMAScript (6).

Děláme multiplatformní appky pro Windows, Mac OS a iOS v C# na Xamarinu. Máme za sebou stovky releasů a pracujeme na přidávání nových funkcionalit a rozšiřování služeb.

Využíváme frontovač RabbitMQ, kontejnerování přes Docker, databázovou knihovnu v Doctrine, ElasticSearch na fulltextové vyhledávání, dění v síti monitorujeme přes GrayLog a na testování máme Codeception a Selenium. U mobilů/tabletů pracujeme krom jiného třeba s NFC čipy.

Projekty řídíme v Redmine, komunikujeme přes instant messengery, na plánování sprintů se nám osvědčilo Trello. Jako vývojové prostředí používáme PhpStorm a Visual Studio. Verzujeme v kombinaci Gitu + Gitlabu, na některých starších projektech v SVNku. Na continuous integration používáme GitLab CI. A pro zajímavost: většinu realizací provozujeme na vlastním HW.


Práce v A-WebSys? Ano!

Máš zájem o některou z nabízených pozic? Chceš se ještě na něco zeptat? Zavolej, napiš nebo zrovna vyplň formulář pod vybranou pozicí. Určitě se ozveme!

 

Ondřej Blažek

HR manager

Ondra se stará o spokojenost všech našich kolegů. Pokud máš zájem, pošli mu svůj životopis a stav se na kafe. Rád si s tebou popovídá! :-)