zarovka sipka kafe
#C#   #PHP   #.NET   #Development   #Team   #Job #MySQL   #MS SQL   #HTML

Technologie a projekty

Na jakých technologiích v našich projektech jedeme?

Webové aplikace vyvíjíme v PHPku na upraveném Zendu a v Symfony, z databází jsou pro nás stěžejní MySQL (Percona) a MongoDB, na frontendu máme Node.js s Gruntem, balíčkujeme ve webpacku a používáme ECMAScript (6).

Děláme multiplatformní appky pro Windows, Mac OS a iOS v C# na Xamarinu. Máme za sebou první releasy a pracujeme na přidávání nových funkcionalit.

Využíváme frontovač RabbitMQ, kontejnerování přes Docker, databázovou knihovnu v Doctrine, ElasticSearch na fulltextové vyhledávání, dění v síti monitorujeme přes GrayLog a na testování máme Codeception a Selenium. U mobilů/tabletů pracujeme krom jiného třeba s NFC čipy.

Projekty řídíme v Redmine, komunikujeme přes instant messengery, na plánování sprintů se nám osvědčilo Trello. Jako vývojové prostředí používáme PhpStorm a Visual Studio. Verzujeme v kombinaci Gitu + Gitlabu, na některých starších projektech v SVNku. Na continuous integration používáme GitLab CI. A pro zajímavost: většinu realizací provozujeme na vlastním HW.


Práce v A-WebSys? Ano!

Máš zájem o některou z nabízených pozic? Chceš se ještě na něco zeptat? Zavolej, napiš nebo zrovna vyplň formulář pod vybranou pozicí. Určitě se ozveme!

Michaela Grunová

HR manager

Míša se stará o to, aby byli všichni v týmu A-WebSys i Sklizeno spokojeni a rádi chodili do práce - i v pondělí :). Pokud se Ti líbí co děláme, pošli nám své CV a stav se na kafe. Těšíme se na Tebe!