zarovka sipka kafe
#C#   #PHP   #.NET   #Development   #Team   #Job #MySQL   #MS SQL   #HTML #Kotlin #React

Jak to u nás vypadá?

Máme kanceláře přímo v centra města, pohodlně dostupné hromadnou dopravou. Naše hlavní základna je na Kobližné 53/24 v OD Centrum.

Tykáme si, nebaví nás byrokracie a máme rádi pohodovou atmosféru. Pracujeme v malých týmech, s klienty komunikují projekťáci, vývojářům dopřáváme klid na práci. Juniory má pod křídlem některý ze zkušenějších vývojářů. Potřebuješ s něčím poradit? Tvůj parťák sedí vedle tebe. Na prohlídku našich kanceláří se můžeš vydat tudy.

Kam na oběd? Občas si s tím lámeme hlavu, protože je opravdu z čeho vybírat. Máme v okolí 10+ osvědčených míst, kde se dobře najíš. Spokojíš se se studentským standardem? Chceš něco lepšího? Je libo čínu nebo indii? Pizzu? Českou klasiku nebo designovku s dezertem? Všechno v docházkové vzdálenosti.

Tátové a mamky vítáni! Kromě ajťáků jsme také tátové a víme, jak důležité je být u toho, když naše děti vyrůstají. Máme možnost pracovat na zkrácený úvazek, využívat flexibilní začátek a konec pracovní doby, pracovat z domova, využít čtyřdenního pracovního týdne. Co bys uvítal Ty?

Byli jsme cool, ještě než to bylo cool ;-)  Máme za sebou mnoho let webového vývoje a vždycky pro nás bylo důležité, abychom se v práci cítili dobře. Jsme prima parta v práci i u piva, jednou za čas společně vyrazíme za sportem či zábavou nebo se pustíme do odvážnější akce a jedeme na víkend do Alp. Jako relax si v práci hodíme šipky nebo dáme cestu z/do práce na kole. Koukni se, jak to u nás žije na facebooku.


Práce v A-WebSys? Ano!

Máš zájem o některou z nabízených pozic? Chceš se ještě na něco zeptat? Zavolej, napiš nebo zrovna vyplň formulář pod vybranou pozicí. Určitě se ozveme!

Eliška Jančí

HR manager

Eliška má na starosti personální agendu, nábor a hlavně spokojenost celého našeho týmu. Organizuje teambuildingy a podílí se na PR společnosti. Máš zájem o práci v naší firmě? Napiš jí!