zarovka sipka kafe
#C#   #PHP   #.NET   #Development   #Team   #Job #MySQL   #MS SQL   #HTML #Kotlin #React

IT analytik/analytička

Chceme dát příležitost i zapálenému juniornějšímu zájemci, tak ji chytni za pačesy!

Koho hledáme?

Juniorní diamant, který si vybrousíme podle našich aktuálních potřeb a zadaných požadavků.  Kandidáta, kterého zaujme jeden z našich FinTech projektů, jež není nijak historicky zatížen a má ambici být technologickou špičkou na trhu.

Neděláme appky do šuplíku! Jsme exkluzivními parťáky finanční skupiny Partners a podílíme se na jejich nové české bance. Pro nás FinTech není jen módní slovo, ale realita. Pokud tě někdy lákalo zkusit pracovat na softwaru pro finanční sektor, který má smysl, tady je tvoje příležitost.

Na rovinu je třeba říct, že nejsme kravaťáci a věci chceme dělat jinak. Hledáme lidi, kteří se nebojí nových řešení, jsou inovativní, přemýšlí nad tím, co dělají a hlavně chtějí, aby jejich práce měla smysl.
Pozice je koncipována do kanceláře v Praze.

NÁSTUP

včera bylo pozdě

PRACOVNÍ DOBA

Full-time

NÁPLŇ PRÁCE

 UML, SQL, API, Figma, Jira, Confluence, Enterprise Architect

LOKALITA

Praha Chodov: 3 dny on-site

Co tě vlastně čeká?

    V platebním streamu se budeš věnovat především požadavkům ze strany byznysu, které následně poputují směrem k vývojářům. Dalo by se říci, že 50 % svého času strávíš byznys analýzou a dalších 50 % sní IT analýza. Velmi pravděpodobně se nevyhneš spolupráci s produktovým  managementem, vývojem, designem a dalšími stranami - cílem bude zajistit, že výstupy odpovídají daným specifikacím.

     Výhodou bude, pokud máš zkušenost s:
  • UML, SQL, RestAPI
  • Figma, Jira, Confluence
  • Enterprise Architect - vytváření analytických, návrhových a use-case modelů
     Dále oceníme:
  • analytické myšlení
  • kreativitu, samostatnost i týmovost
  • schopnost řešit problémy
  • převod hrubých myšlenek do sofistikovaných řešení
  • předchozí zkušenosti z bankovního prostředí

Co za to dostaneš?

Benefity IT firem jsou u nás samozřejmostí!

  • Pravidelné navyšování mzdy a nadstandardní odměny
  • Flexibilní pracovní doba
  • Multisport karta
  • Příspěvek na stravování
  • Sick Days
  • Odměny za doporučení nových kolegů
  • Zvýhodněné finanční produkty
  • Pohovodvé akce a respektující kolegové
  • Práce na HPP či na živnost? Vše je na domluvě!

Pokud tě nezaujala náplň práce, ale myslíš si, že by jsi byl pro náš tým i tak přínosem, přihlaš se! Můžeme společně něco vymyslet. Tady najdeš víc informací o tom, kde pracujemejak to u nás vypadá a na jakých technologiích stavíme. Nově se můžeš podívat i na naše náborové video

Chceš se potkat osobně nebo máš upřesňující dotaz? Dej nám o sobě vědět a napiš nám na email jobs@awebsys.cz. Pošli svoje CVčko nebo odkaz na LinkedIn profil - odpovíme každému. Žádné nekonečné pohovory - u nás je cesta k lidem, se kterými si normálně popovídáš, krátká.

Práce v A-WebSys? Ano!

Máš zájem o některou z nabízených pozic? Chceš se ještě na něco zeptat? Zavolej, napiš nebo zrovna vyplň formulář pod vybranou pozicí. Určitě se ozveme!

Moni&Heli

HR manažerky

Máme "na radost" celé brněnské HR království se vším všudy. Pokud se ti líbí nabízená pozice, ozvi se nám: monika.kolarova@awebsys.cz nebo helena.halirova@awebsys.cz