zarovka sipka kafe
#C#   #PHP   #.NET   #Development   #Team   #Job #MySQL   #MS SQL   #HTML #Kotlin #React

IT analytik (s přesahem do projektového řízení) pro FinTech projekt

Hledáme zkušeného analytika, který se stane součástí našeho malého rodinného týmu v Praze.

Koho hledáme? 

Hledáme zkušeného Analytika/Analytičku, který bude pracovat na dlouhodobém a originálním FinTech projektu, který vznikl před 5 lety. V té době skupina 10 nadšených a energických lidí rozhodla vytvořit úplně novou a moderní českou pojišťovnu.

Tato pojišťovna má nyní  asi 60 kolegů, z toho 17 IT specialistů. Tým si sám vytvořil všechny aplikace, používá technologie, které mu vyhovují a dbá na automatizaci procesů. Aplikace využívají nejen zaměstnanci, ale i klienti a prodejci. Každý člen týmu se může zapojit do návrhu, analýzy, vývoje i testování. Záleží jen na tom, co si zvolí a co mu nejlépe sedí.

Svět je plný možností a celý tým to ví. Mají spoustu skvělých nápadů a touhu je uskutečnit. Nechtějí se spokojit s průměrem, ale hledají ve své práci smysl a přidanou hodnotu. Své vize chtějí sdílet s ostatními a rozšířit je do celého světa. Nezapomínají na to, co je důležité: pohoda a radost z práce. Vědí, že se nic neděje přes noc a že je třeba mít trpělivost a respekt k procesu. Proto také hledají nové kolegy, kteří budou na této fascinující cestě jejich společníky.

NÁSTUP

dle domluvy

PRACOVNÍ DOBA

160h/měsíc

LOKALITA

Praha - Chodov

MZDA

Dle seniority

Co u Tebe oceníme?

 • máš za sebou alespoň 3 roky zkušeností s IT analýzou
 • budeš rád/a chodit minimálně 3 dny v týdnu do kanceláře, osobní kontakt s kolegy je vždycky lepší než virtuálně přes obrazovku
 • orientuješ se v JIRA a Confluence
 • umíš pracovat s daty/databází SQL, MS SQL, Class diagramy, UML/procesními diagramy (Procesní a datové modely)
 • dokážeš pracovat samostatně, ale zároveň i v týmu
 • mluvený i psaný projev v anglickém jazyce na úrovni B2
 • rád/a komunikuješ s lidmi, nebojíš se kdykoli a kohokoli zeptat
 • iniciativu, dokážeš na sebe převzít zodpovědnost a dotáhnout svěřený projekt do zdárného konce
 • rád/a zkoumáš nové, neznámé věci, abys jim dokonale porozuměl/a, přicházíš s vlastními nápady a nebojíš se je prosazovat

Co a kdo na Tebe čeká?

 • agilní řízení (Scrum přizpůsobený týmovým potřebám a zvyklostem),
 • tým namíchaný z IT profíků (od analýzy, návrhů, implementaci až po testování) a zároveň z juniornějších vývojářů, kteří přináší do projektu svěží vítr
 • Jirka, náš šikovný a hlavně lidský vedoucí týmu, který ti bude stát po boku
 • prostor pro vlastní kreativitu, nové nápady a především jejich realizaci
 • možnost profesního růstu


Co Tě nemine na výběrku?

 1. Nejdříve si spolu zavoláme, ověříme si základní fakta a porovnáme očekávání. Budeme se bavit o daném projektu i zmiňované pozici. Pokud si to sedne, domluvíme se na online setkání.
 2. Online setkání proběhne společně se Standou a Jirkou, kteří ti představí projekt detailněji, doptají se na Tvé zkušenosti. Pokud si sedneme i osobnostně, a to poznáme pravděpodobně velice rychle :), domlouvá se poslední kolo.
 3. Poslední kolo výběrového řízení probíhá formou osobního setkání na pražské pobočce. Dostaneš možnost, podívat se blíže k našemu týmu, doptat se na případné nesrovnalosti, budeme se ptát i my. Pokud to oběma stranám bude dávat smysl, přijde Ti nabídka.

 

Chceš se potkat osobně nebo máš upřesňující dotaz? Dej nám o sobě vědět a napiš nám na email jobs@awebsys.cz. Pošli svoje CVčko nebo odkaz na LinkedIn profil - odpovíme každému. Žádné nekonečné pohovory - u nás je cesta k lidem, se kterými si normálně popovídáš, krátká.

Práce v A-WebSys? Ano!

Máš zájem o některou z nabízených pozic? Chceš se ještě na něco zeptat? Zavolej, napiš nebo zrovna vyplň formulář pod vybranou pozicí. Určitě se ozveme!

Moni&Heli

HR manažerky

Máme "na radost" celé brněnské HR království se vším všudy. Pokud se ti líbí nabízená pozice, ozvi se nám: monika.kolarova@awebsys.cz nebo helena.halirova@awebsys.cz